Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Chemici indie-rock / Varnsdorf

„SURREAL-ROCK“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

nové album SURREAL-ROCK

Upraveno:

Ahoj všem !

Naše nové album se bude jsmenovat SURREAL-ROCK a práce na albu jsou v plném proudu. Opět nebude ze studia, ale z našeho obýváku. Snažíme se po žánrovém odklonu na albu MONSTRUM, udělat album které nám bude více blízké. 

Skladby už jsou z větší části hotové. Tak půlka věcí jsou zatím jen dema, bez zpěvu, ale texty už jsou téměř všechny hotové. 

Album by mělo mít 10 songů a "vyjít" by mělo někdy na podzim. Asi teda už začátkem podzimu, tedy snad už v září. 

Jako malou ukázku, dáváme do play-listu song "LSD". Tato skladba dlouho nemělá stálý název, ale text už je hotovej, takže i název už zůstane. Ale před vydáním alba, sem zatím dáme jen tu instrumentální verzi bez zpěvu.

Každopádně song "LSD" dobře vystihuje charakteristický surreal-rock styl Chemiků. 


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

djbinladin

Zapracovat lépe na nahrání zpěvu zvukově málo výrazný zpěv.Jak používáte mikrofony frekvenční rozsah? Jaký používáte mixák značku ? Doporučil bych totiž u zpěvu zvýraznit trochu výžší kmitočty aspoň 16 Khz až 18 khz v tomto rozsahu tyto kmitočty tu ve zpěvu neslyším středy na aspoň 115 Hz.Bicí u činelů míň zvýrazňovat kmitočtové pásmo aspoň pod 200 Hz jinač by bylo OK.Kopák bych dal víc výraznější na nahrávce nemá takový dunivější mírný nádech zní že právě trošku klepe víc basů právě k 300 hz minimálně byl by výráznější.Jinač by to bylo OK.Zkuste si tím víc zvukově pohrát.hlavně nepřeřvávat kytary do středového kmytočtu.A pozor na celkovou hlasitost mírně skresluje hlavně u kytar.

djbinladin

Hudebně to není až tak špatné,akorád by se dalo pracovat lépe s dynamikou u kytar co se tyče zvuku je to jaksi hodně syrové kapánek přeřvané,zvukově je to jedna přehlušené v v chaotickém uspořádaní nástrojů do příliš širokého sterea bicí zní málo basově a basa taky zvýraznit bas bylo by to OK stlumit šiřku prostoru sterea kytar a jejich sirovoz v mohutných středech doporučil bych zvukově trošku zeslabit hlasitost a bylo by to také OK.

Zobrazit všechny názory »