Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

MindThorN metal / Praha

„Entitylogist“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Nové album Entitylogist + odkazy ke stažení níže

Upraveno:

Tak tomu projednout zase bylo tak, že jsem si prostě sedl a pravil, sakreš....já se nudím, asi složím desku...no a každý týden jsem si našel trochu času a náhle cosi vypadlo - cosi podivného, neuchopitelného a svým způsobem jedinečného.Tentokrát se nejedná o žádný koncept, skladby vznikaly velmi spontánně : když jsi napaden myšlenkou či riffem i melodií a rovnou zaznamenáváš na první dostatečnou, tak to tak prostě zní. Co k tomu říct, je to prostě jiné a přitom stále MindThorN. Skladeb je 12, páč bych se jinak nezastavil a opět budou vyhozeny do světa, jako vždy, volně ke stažení. Ale tentokrát se už musím přiznat, že už nebylo skoro, co ždímat, nějak mě ten ,,metálek´´ přestává naplňovat, spíše naopak - pěkně mě to vyšťavňuje...Darkpriest už řekl, co potřeboval.....necháme slovo jiným :-) 

Youtube Video OdUbKa2IhRsYoutube Video OdUbKa2IhRs

zde deska ke stažení : 

https://uloz.to/!lk56JxbYZw5s/mindthorn-2018-entitylogist-zip

zde celá diskografie : 

https://uloz.to/!UMoZKI1JcjHb/darkpriest-discography-and-more-zip


(EP) Last Thirst - First Lust out !

Upraveno:

Nic nového pod sluncem, že občas něco složím, zde stále však něco tížilo mne, to Vám teda povím. Tak vyblil jsem se docela, nechť tíha ze srdce odpadne a já s radostí a z vesela, jen čekám, jak to dopadne. :-) 

Toto mini album je spíše záležitostí vyprázdnění, aby pohár zůstal čistý/prázdný a do něj nový život byl nalit. Nevím, co bude dál, vím jen, že doteď jsem se bál.

stahuj zde :

https://uloz.to/hledej?q=mindthorn

Youtube Video aH8ipbhgbasYoutube Video aH8ipbhgbas