Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Brigantia pop-rock / Praha

„24.11.2016 Rock Klub KAIN Praha“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Konečné řešení- Království nebeské (2016) 25 ×
  • Hrdinové z vesnice- Království nebeské (2016) 17 ×
  • Poslední z divokých- Království nebeské (2016) 16 ×
  • Za horou a mnohem dál- Království nebeské (2016) 12 ×

Novinky

Aktuality

Upraveno:

24.11.2016 vystoupí Brigantia opět v rockovém clubu Kain, kde zazní nejlepší pecky minulých let, současná tvorba a několik úplných novinek. Moc se těšíme na všechny milovníky rockové muziky s nádechem metalovo-irských motivů.

 

11. listopadu 2013 hrála Brigantia spolu se Swing bandem "Zpívovar" v Klubu Biograf na Praze 5, v Plzeňské ulici na Obloženém večeru. Bylo to první vystoupení v nové sestavě.

 

19. srpna 2013 přišel na zkoušku do Brigantie nový baskytarista Michal Šimon (člen známé jičínské metalové kapely Outcry), pro kterého se stala tvorba naší skupiny takovou výzvou, že se v průběhu září stal právoplatným členem skupiny Brigantia. Jeho hudební zkušenosti a hráčská erudice nám umožnili bezbolestný restart skupiny. V listopadu zkusíme oslovit pražskou klubovou scénu.

 

22. června 2013 nás opustil baskytarista Martin Meloun, který byl jedním ze služebně nejstarších členů skupiny Brigantia. Martin již v zimě začal zkoušet se skupinou Voliéra, ke které se rozhodl přejít na plný úvazek. Členové skupiny Brigantia mu přejí hodně muzikantských úspěchů v jeho další hudební kariéře na novém působišti.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »