Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Black Horses progressive-metal / Zlín

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Všechno je trochu jinak... part II

Upraveno:

Tak nakonec je zase všechno jinak. Ale o to líp, neboť Black Horses se v rámci svého 6ti lettého výročí, vrací do původní činnosti. Ano, je tomu opravdu tak. Po dlouhém půl roce, kdy byla kapela rozvrácena a pokusilo se pokračovat s původní sestavou dál s jiným názvem, což nevyšlo, tak jak jiní zamýšleli, jsme dospěli k tomu, že nejjednodušší a hlavně nejlepší variantou bude obnovit kapelu a navázat přesně tam, kde jsme před půl rokem skončili, s tím rozdílem, že z původní sestavy se vrací kromě mě pouze jen Martin Lefner a Jan Harsa a za bicí nástroje jsme přijmuli Dominika Cacha, který byl prvním kandidátem a jasnou volbou po obnově Thunder Hawk. Basista nám sice stále chybí, ale již teď vidím nový potenciál, nový začátek éry, čehosik nového. Sice máme v plánu znovu nacvičit a odehrát celé demo ''Past perfect present'' tak jak jsme to natočili, né-li ještě líp, ale zároveň cítím nový náboj, energie, se kterou můžeme udělat další velký krok kupředu.

Původní plány o koncepčním albu, cover albu, apod. stále platí. Část cover skladeb máme v plánu zařadit do repertoáru, se zbytkem už poté sám něco vymyslím. A koncepční materiál samozřejmě dokončím, a pravděpodobně bude vydán jako sólový počin.

S pozdravem HANZ a kapela Black Horses.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Martin Lefner Black Horses


Bez profilu

Děkujeme všem anonymním přispěvatelům a rád bych Vám řekl, že Vás nikdo nenutí, aby jste nás sledovali. :) I způsob, jakým se vyjadřujete je smutný a mrzí mě, že to musí být někdo nám blízký, pokud zná tolik detailů o kapele :). Každopádně i přes Váš hulvátský způsob vyjadřování Vám přeji hodně zdaru do života a hodně úspěchů :)

Martin Lefner ( ten nezpěvák)

unknown unknown implicitní


Bez profilu

Takže rozvrácená jo? Teď tam je teda kytarista který chce hrát covery ale nechce se mu to učit...A zpěvák který si myslí že umí zpívat ale když na koncertě vleze mezi lidi tak utíkají s hrůzou a on pak všude říká že to byl nejlepší koncert a všichni tito lidi byli pro aby se změnil název a pak se nato vysrali... Takže kde je nějaký pevný názor vy hňupi...!!!

Vlčák


Bez profilu

Ta vaše kapela je trapna!!! a ted je jeste trapnější. Jste šašci a radoby muzikanti, kazíte dobre jmeno metalu - jste ubozí!!!

Zobrazit všechny názory »