Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Black Hole Constellation heavy-experimental / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Keeping the Curse (EP Collapse Entertainment) 12 ×
  • Into the Night We Go (EP Collapse Entertainment) 9 ×
  • The Riddle 59 ×
  • Tension (ukazka) 95 ×
  • Ultra darkness (ukazka) 84 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Mladey - live drums

Michalall instruments (except live drums), composition & arrangement

Bio a historie

Black Hole Constellation vznikli pôvodne ako one-man projekt, za ktorým stojí basák kapely Momma Knows Best a hudobný skladateľ Michal Jahoda. Príchodom bubeníka Mariána Leskovského (Flowers For Whores) a neutíchajúcou túžbou naservírovať novovznikajúce peklá čo najväčšiemu množstvu ľudí, ktorý majú záujem o bezhraničný experiment vzniká plne funkčná kapela. Nedávno vydaný prvý singel s klipom "The Riddle" vyvolal značnú vlnu pozitívnej odozvy aj v médiach (TV Óčko - Drive,...) a asi najväčším prekvapením je nominácia klipu na Berlin Music Video Awards 2016 v kategórii "Most Bizarre". Aktuálne sa kapela naplno venuje  práci na dokonceni LP a príprave songov na živé vystúpenia. Ostante v strehu, bude to veľké, besné aj jedovaté.

Youtube Video ccwc0Wn7t6oYoutube Video ccwc0Wn7t6o

Fanoušci: 10

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
1 048
Poslechnuto skladeb
278
Profil registrován
18.3.2016