Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Bez Cenzury rock / Most

„Tvoříme, Hrajeme, sleduj a bav se s námi!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Jan Poholod - Náhodné setkání 38 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Student (2014) 414 ×
  • Naděje (2014) 256 ×
  • Sen (2014) 238 ×

Novinky

Shrnutí roku 2015 s Bez Cenzury

Upraveno:

Tento rok byl pro nás tedy zbržďující. Hráli se akce především v domácím prostředí, sem tam i někde mimo. Každý měsíc jsme zahráli v klubu Záchytka a V+Vbaru u pana Valvody a to po celý rok. Chyběl nám člen a razantně nás to zbrzdilo. Vše už ale šlape jak má!

Navštívili jsme Chomutov, Litvínov, fest. Malé Březno, Podbořanský Rohozec, fest. i pub Mariánské Radčice, Osek a mnoho dalších okolních míst....

Budeme se pomalu a jistě pouštět do propagace kapely! Trička, placky, samolepky, při lepším i benzínové zapalovače a přijde i na zviditelnění v koutech, kde o nás ještě neví. Vydáme se i na Plzeňsko a do Prahy, navštívit zdejší rockové kluby. Prvnímu CD necháme ještě trochu času, dokud nebudeme s vlastní tvorbou maximálně spokojeni.

Můžete se těšit na oživení kapely! Dodáme fotky z vystupování s Chomutovskou kapelou v Mostě, ze silvestrovské zábavy z Podbořanského Rohozce a vystoupení na plesu SŠ diplomacie a veřejné správy. Akce, které se událi ke konci roku.

My se moc těšíme na přízeň našich stávajících fanoušků, které nás doposud navštěvují a tudíž i na přízeň nových posluchačů... Tento rok 2016 si užijete! 


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Jan Poholod

J. Novák..
Děkujeme, že prostřednictvím našeho profilu hodnotíte muzikanty z CIZÍCH kapel. Požádal bych vás, aby jste dohledal počítačové výuky, které je všude dostatek. Píšu to z důvodu, že si asi nejste uplně jistý, kde jste se ocitl.
Zároveň bych vám chtěl sdělit, aby jste hodnocení adresoval přímo na zmiňovanou osobu. Vaše odvaha a upřímnost bude nejspíše daleko více oceněna.
Bez Cenzury

k.white.seznam.cz


Bez profilu

J.Novak
Bez profilu
26.5.2016 ve 14:16
K NÁZORU JEDNOHO Z NEJBLBĚJŠÍCH "NEKYTARISTU" Z CHOMUTOVA
Václav Erwin Steiner 17.3.2015 ve 23:05
Je to OK,ale zvuk té kytary v sole je dost divnej a jednoduchej,chtělo by to dle mého názoru použít agresivnější zvuk-použít distoržn nebo něco podobného,zní to podivně.VS
(PŘI POSLECHU JEHO KAPELI-HRUZA A HLAVNĚ TEN " distoržn"!!!!!!!!!!!!!!!
CHUMEL NEIDENTIFIKAČNÝCH TONU.-A TO POSUZUJE VYNIKAJICÍ
KAPELU"DTPP "

Zobrazit všechny názory »