Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Bardie Bardlin garage-triphop / Jindřichův Hradec

„Hele, blog - http://bbnoking.wix.com/bbnoking“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Halelůja (koncert po třech letech)...

Upraveno:

... no jo ty vole... nějak se to celý protáhlo... ale jak jsem psal naposled:

“Něco se dělo...”


To bylo tenkrát... nejdřív jsem sháněl sampler, když jsem ho sehnal, tak jsem zjistil, že potřebuju novej looper, abych následně došel k závěru, že potřebuju stejně jinej sampler, abych následně došel k závěru, že už mě to fakt nebaví a všechno prodal a koupil iPad, se kterym teď hodlám hrát místo toho všeho a na kterym mimochodem zrovna tenhle canc po letech píšu, protože mi mezitim všim stihl shořet počítač. Nicméně se mi na něm povedlo už skoro před dvouma rokama nahrát desku. Potom jsem ale dělal chvíli tohle a chvíli támhleto a pohyboval se někde mezi nadějí o půlnoci vykřiklýho ”raknrol pyčo!” a ranním povzdechem “už zase” do smířenýho “ještě pořád dejchám - ještě pořád žiju”. Nějakou dobu jsem zpíval v kapele. Na chvíli jsem se přestěhoval, abych se se silou, určitě né mně vlastní, “napořád” vrátil. Chvíli jsem byl zamilovanej a pak se zase cejtil normálně. V létě jsem si po deseti letech koupil kolo, aby mě z něj po dvou měsících jízdy srazilo auto... a tak, no....... ale to já jen tak ve zkratce :)

1. 

Deska snad vyjde v prvním čtrvtletí novýho roku. Je nahraná kromě vokálů, který budu dělat u Hromyho v Low Resolution Studios a kterýmu jsem taky hodil na triko mix a master nahrávek, protože je master Hromů a blesků a určitě zvedne i Thorovo kladivo, což je mi sympatický, protože mi je Thor nesympatickej. (“Zeus, pyčo!”)

 

2.

Fakt mi to vůbec nejde přes pysk - ale - když jsem dopsal všechny texty, tak si je tak pročítám a říkám si: ”ty vole, dyť to je, jak kdybych to celý napsal v brutální kocovině” a zjistil, že leč to nebyl záměr, tak to zní poměrně konceptuálně a už teď můžu s jistotou říct, že lepší název než “Víkend” zkrátka neexistuje

 

3.

Když jsem si uvědomil, že většina mejch novejch písniček je v jednom člověku v původní podobě nehratelnejch, došlo mi, že se mi nestejská jenom po nukleární válce, díky který by mi narostly další čtyři ruce a třetí noha, kdy bych si pak ten živák jako možná dokázal představit, ale po lidech, se kterejma bych si to mohl zahrát - začal jsem shánět kapelu - což byl další důvod, proč se všechno tak nějak protáhlo - enyvej - ”něco se děje” - zatím jsme měli dvě zkoušky, ale když nám to nakonec dopadne - tak to bude slušnej allstar team :)

4.

Ten můj blog momentálně nefunguje, protože komp je v křemíkovym nebi a na iPadu se prej wix editovat nedá (*teď si představ obrázek smutnejch kočičích očiček - to sem vložit na tom iPadu mimochodem taky nedokážu... nebo jako asi by to šlo... ale posral bych se z toho)

nicméně ->

-> 5.

Všechno bude

————————————————————————————————————————-

A TEĎ JAKO BACHA

———————————————————————

!!!po třech letech jsem odkejval první sólo koncert!!!

Trochu kamikaze stylem, protože když se mi klucí ozvali, tak jsem nic vyloženě sólo připravený neměl, ale už mi bylo děsně blbý se zase na něco vymlouvat a tak jsem se sám trochu vytrestal a kejvnul na to s tím, že už konečně nějakej ten set (i když trochu ve znamení vánoční besídky a z půli starších songů) vymyslim.

KDY                 26. 12. 2017

KDE                  Tábor, MP7

Odkaz na událost: https://www.facebook.com/events/1991141597801006/

-howgh-


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

zTv Wonderowich


Bez profilu

Čau bejku,potřeboval bych s tebou mluvit,tak se ozvy 733 595 269 nebo mě najdeš na fb pod nickem zTv Wonderowich..známé se,tak brnkni měl bych nápad..:D

hrefna

Přídání s potěšením :)) Sebevražednej námořník...se mi moc líbí! a nejen on ...

Zobrazit všechny názory »