Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Bára Zmeková indie-folk

„24.10. Sophie Hunger / support Bára Zmeková“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Půst - 2012@Rybanaruby 540 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Svítá Marie - Hommage Bulisovi (2015) 446 ×
  • Plavba 2 234 ×
  • Vřes (feat. Lenka Dusilová) 1 662 ×

Novinky

Sophie Hunger // support Bára Zmeková // 24.10. Palác Akropolis

Ten příběh nejde nepovědět. Je kraťoučký. I když trvá už dlouho. V mojí hlavě. Sophie Hunger a Let me go, tím to všechno začalo už před pár lety. Postupně jsem se nořila do dalších a dalších songů až mi loni v létě naplnily úplně celou hlavu a srdce. To byla zase jednou hudební jízda. Pak Archa a Supermoon tour, všechno skvělý, úžasný.. až na to, že .. ne tak úplně. Koncert skončil, Sophie zmizela.. 

Před dvěma týdny jdu s kamarádem Prahou a on mi hrdě ukazuje, že Sophie dala like jeho komentáři na facebooku. Jooo, nejvíííc! Hurá hurá, radujeme se, já mu závidím, ze srandy a trochu upřímě. A najendou mi to dochází. Ona bude mít koncert v Praze. Jooo, nejvíc, hurá hurá po druhé. A najednou mi to dochází úplně celý. V Akropoli? Kdo jinej by jí měl dělat předskokana kurňa!? 

Hahaha.. zasmáli jsme se a šli. Jenže.. já šla a najednou jsem v obchodě a vybírám šaty. Šaty do Akropole, na koncert Sophie Hunger, až jí budu dělat ten support. Po hodině odcházím s taškou se šatama a účtem blížícím se k nule. 

Doma si šaty zkouším a přemýšlím nad tím, jestli se na ten koncert budou hodit. Budou. Jsou divný.. ale to je dobře. Mám šaty. Ale ještě jsem se nikoho nezeptala, jestli bych tam na tom koncertě mohla hrát. 

Sophie nejde poslat zpráva, manažera nemám, nikoho okolo ní neznám.. točím v záchvatu půlnoční video, modlím se, aby mě soused nepřišel zabít, video nakonec posílám na facebookovou zeď týhle v mým světě nedosažitelný bytosti. 

Tik..ťak.. sotva si dělá ten facebook sama, tudíž, sotva se to k ní vůbec kdy dostane.. navíc, nějaká bláznivá holka ze Žižkova. Pět minut a Sophie píše. Ok, líbí se jí to, řekne o tom promotérovi, jestli mají ještě místo.. Skáču radostí! Nemůžu spát a přemýšlím.. co takový promotér asi řekne na to, že mu Sophie Hunger sdělí "nějaká holka by mi chtěla dělat support, zazpívala tam tři verše nějakýho songu, jinak deset minut mluvila..překotně..".. Napadá mě, že potřebuju nějakýho anděla, který mi ukáže cestu ještě nějak uvnitř.. z druhý strany.. První člověk, který mi vytanul v mysli je Michal Pařízek.. Usínám..

Ráno mi píše jedna z těch blonďatých banátských pařmenek, co Sophie? Já na to, asi nic, a najednou si rozvzpomínám, nojo, Michal! Píšu Michalovi mail. Ten mě obratem propojuje s Borkem, hlavním promotérem Sophie v Čechách... 

Čekám, čekám.. den utíká bez odpovědi. Druhý den. Sedím s Papou Fumou na Jiřáku, pijeme kafe, já jsem na trní a ptám se, "co mám dělat??" Papa říká "nic, jenom tomu věř." Věřím. Mám kurňa přece šaty!

Doma otevírám mail a čeká mě tam zpráva od Borka, že s tím nic moc dělat nemůže, ale že se zeptá menežmentu Sophie. Za pět minut už mám v mailu zprávu, že menežment Sophie o tom už ví od Sophie a že to platí.

The end of the story. 

Bylo to o něco zábavnější, když se to dělo. Abych se v tom všem čekání na trní udržela nohama na zemi, šla jsem dokonce splatit všechny dluhy do VZP. 

Účet je už na nule. Ale 24.10. si zahraju se Sophie Hunger na jednom podiu. Den na to v Olomouci a ve středu v Ústí nad Labem. 

Přestože téměř nikdy nevím, co dělám, tak přišel zase po pár letech okamžik, kdy jsem to věděla naprosto jistě. To bylo krásný a i když teď už z toho mám trochu bobky, ten moment, kdy jsem tomu tak hrozně moc věřila, až jsem to věděla, byl skvělej!

Snad se tam potkáme!!! I support potřebuje support! :)

Mějte se hezky!!!

B.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Olda


Bez profilu

Poslechl jsem si skladby v přehrávači. V neděli nashle v Teplicích - na Malé Paříži. Líbí :-)

Majkl - GOTHIGH

Ahoj kapelo/ muzikante, pokud by jste si chtěli natočit nějaké demo, ozvěte se na gothighband@gmail.com. Máme vlastní studio v Kralupech nad Vltavou a právě teď rozjíždíme prázdninovou akci. Nabízíme začínajícím kapelám, ale i těm zkušenějším možnost nahrát své počiny za co nejnižší cenu.
Jako perličku můžeme nabídnout i natočení alba přes analog. pásek, díky kterému získáte ten správný sound. :-)

Zobrazit všechny názory »