Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Atlas coelestis metal-progressive / Beroun-Zdejcina

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Koncert v Café Na půl cesty..

Upraveno:

Tak jsme se v Sobotu vydali na výlet do Prahy a ač to díky absenci dálniční známky jednoho povozu vypadalo chvíli celkem napínavě, dorazili jsme ná místo určení včas a v plném počtu;)

Café Na půl cesty je malá kavárnička v parku Na Pankráci a to tak malá, že jsme měli obavy o zdraví sluchových ústrojí návštěvníků akce a skleněné výplně stavebních otvorů budovy. Leč stal se akustický zázrak a koncert byl opravdu příjemnou záležitostí.

Dokonce i Míra (náš drobný kytarista) se nakonec vešel a tak můžeme konstatovat, že na tomto místě si opět rádi kdykoliv zahrajem;)

Všem zůčastněným děkujeme za podporu, kapele Gloom za pozvání, obsluze kavárny za chutné nápoje a těšíme se na Vás, příště opět v Berounské Prdeli (14.4.).

Honzou pořízený videozáznam zatím z nějakých záhadných důvodů nelze vložit do videí, takže kdo chce vidět, co se tam dělo, ať si myšítkem zakliká na odkaz níže a pokud by ho klikání už nebavilo, tak si odkaz zkopíruje.. ;p

https://www.youtube.com/watch?v=cJWRKdwbF7Q


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

DRAC

Dík za včerejší akci a snad zase někdy ( s lepším zvukem ) :-)

PoliP

Díky za včerejší akcičku v Prdeli. Začátek odpovídal názvu klubu, ale jinak super.
Martin (SHITSTORM)

Zobrazit všechny názory »