Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

ArtTime funk-rock / Planá

„19. 9. Buena Vista!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Živá ulice, Buena Vista, Německo

Po dvou koncertech u autobusu 2015 v německém Chamu a Hofu se na nás můžete těšit 19. srpna na plzeňské Živé ulici :)! Vystoupíme v 16:30 s hodinovým setem a to dokonce před samotným Ivanem Hlasem, který se svým triem zahraje od 18:00 :-). Vstup je zdarma a stage bude obrovská, přijďte si užít kousek léta s námi.

Přesně měsíc na to, 19. září si zahrajeme v plzeňské Buena Vistě společně s kapelami Pillow Fight a Bárou Zemanovou & band :). Podrobnosti ještě přidáme, sledujte naše koncerty... Létu, hluku a funku zdar!

M


Chinaski + Anděl

"(..) vaše kapela "ArtTime" byla vybrána jako vítěz a tudíž si zahrajete jako předkapela Chinaski (OFFICIAL) na koncertě 28.5. v Plzni"
NEUVĚŘITELNÉ!! Tohle nám přišlo do mailu a my tomu ještě teď nemůžeme uvěřit, nicméně je to tak :-)! Takže kromě peckovýho koncertu v Andělovi 19.5. se na nás můžete těšit i 28.5. v amfíku za Plazou před Chinaskama!!!


ArtTime na Múze

Upraveno:

Dnes ve 22:30 soutěžíme na Múze, přijď i Ty! :)

Přibyla nahrávka Paralelního Světa ze zkušebny!