Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Armero Tragedy alternative-rock / Klatovy

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Indiánská 108 ×
  • Amol 202 ×
  • Punk 139 ×
  • Voják 180 ×
  • Vzpomínka na potomka 264 ×
  • Nádraží 203 ×
  • Povodeň 148 ×

Novinky

Zpravodajství plátku Armero

Upraveno:

Každý občas chodí do hospody, někdo aby potkal přátele, někdo aby zapil nějaký bezvýznamný úspěch, někdo slaví životní jubileum. My chodíme do jedné jediné hospody. Už od patnácti let. Sedíme vedle sebe na baru, nalejváme si hlavy tvrdým chlastem a posloucháme tvrdou muziku, většinou vod Armera. Moc nemluvíme, když náhodou jo není to nic pěkného, a tak z pohledu cizího návštěvníka se může jevit naše hospodské povalečství jako žumpa těch nejzbytečnějších splašek. Ubohost přežívání smradlavých špinavých hospodských povalečů. A právě v jednu neděli do ticha skelných pohledů, debilního žvatlání s obrovskou ranou někdo rozkopl dveře, zařval Alahu akbar! A rozběhl se s vestičkou nacpanou výbušninou směrem do středu lokálu. Reakce nás opilců byla nulová. Většina si ani nevšimla, že se něco děje. Barman se sluchátky na uších leštil skleničku a jediný prašivý pes spící pod lavicí se probudil a šel návštěvníkovi pochcat manžetu kalhot.

Předpokládám, že jeho myšlenkový pochod byl asi takovýto: Je noc, zabiju spoustu bezvěrců a za mučednickou smrt půjdu sám do ráje. Vyberu si hospodu, kde se ještě svítí a podle hlasitosti hudby je i hodně lidí. Vběhnu rychle, abych je zaskočil a nikdo nestihl nic udělat, z jejich výrazů, z jejich strachu o život rychle přečtu, jak zbytečné životy vedou a jak moc si jejich život bez víry zaslouží potrestat. Kop! Řev! Údiv, nikdo se ani nehnul. Nakouknul jsem do pekla. Tito lidé nehřeší, tito, tedy pokud jsou to lidé již trpí a pykají za své předešlé hříchy. Toto není místo setkávání lidí, toto je místo kde se umírá. Nemohu trestat trpící. Za zkrácení trestu bezvěrců nemohu být mučedníkem. Ty posraný Klatovy jsou fakt pekelná díra. Jdu si najít práci…………

Někdy k nám zajeďte, třeba i vám náš způsob života zvedne životní letargii na únosnou  mez a udělá z vás slušný lidi……….

Zakažte reklamu, reklamu na všechno bez jediné výjimky. Bez reklam na to jak super nádherný holky lámaj moře panáků v luxusních knajpách, jak se po nich sápou nádherní chlapíci co nikdy neblejou pod mušlív zaplivaným zechcaným hajzlu. Zakažte reklamy na auta s rytmem vraždy smyslu života, který ladně kloužou horským průsmykem, kde nikdy nejede jediné auto, v realitě se plazíte třicítkou za smradlavým autobusem, chce se vám po jedenácti hodinách řízení spát a modlíte se, aby ta banda zfetovaných dementů, kterou vezete alespoň chvíli držela hubu. Zakažte reklamy na erektoidy, kdy se po vás válí naducaná kozatice se zařízlejma kalhotkama a vraťte se ke svojí tloustnoucí manželce, která nemiluje anál, ale dokáže ti vyprat trenky, abys nechodil jak smradlavý prase. Zakažte reklamu na sport, kde se v pomalých záběrech ukazuje tvrdej výraz v obličeji, sníh odletující od hrany skluznice a davy šilících fanynek při protrhávání cílových pásek. Zaberte ty usoplené chudáky ploužící se po tunách sněhu dovezených tatrovkama do lesa, zaberte marketingového managera, jak doporučuje, jak se tvářit na fotkách, zaberte stamilionový náklady na nesmysly s logem olympijského lvíčka.Přehrajte hodiny promrzlých diváků. Zaberte ty druhé, ty třetí, ty páté. Kdo vyhrál je bůh, kdo prohrál měl smůlu. Je to Borec. Nebo blbec, co si neprošel ani základkou, rozhovory se stále opakují:,, on mi to hodil, a pak to tam nějak padl”. „Díky kluci, bez Vás by to nešlo” Vyližte mi všichni prdel. Zakažte reklamu na léky, pro sraní bez bolesti. Bolest je radost. Zakažte reklamy na super půjčky, kdy největším kryplům cpete do hlavy, že potřebujou větší televizi, je velká, jde v ní sice stejný hovno, ale je velká a o to jde. Nebo ne? Je porno ve 4K lepší než rozmazanej pixel, kdy nejde poznat jestli jí ho cpe do kundy nebo do prdele? Nebo super detailní záběr na začínající anální vřed a jizvy po žiletkách v podpaží?

Začneme zlehka, třeba někdo dneska i čte a píše. Vezměte téma a Armero ho probere, vypije si u toho hlavu, trochu pokouří a vytlačí text. Napište co vás sere, my to slosujem, tedy vyškrtáme co se nám nebude hodit, vo tom ostatním si pokecáme a pokud někdo napíše něco, co bude dostatečně depresivní, slibuji, že to armero zhudební.

Dále sdělujeme, že na našich stránkách rozjíždíme pravidelné foto příspěvky, takže buď budete chtít vědět něco o našich předchozích kapelách – Natural social, Cirkus Klatovy, Kapénková infekce, Pozdní sběr a další existující, uvidíte nás v dobách kdy jsme ještě měli vlasy.

Dále budeme dostatečně v předstihu informovat o probíhajících koncertech a akcích především o Garage Open, jejíž čtvrtý ročník je na spadnutí.

Dále rozjíždíme nepravidelné seznámení s žijícími i již mrtvými členy kapely, kde úplně, ale úplně všechno co si přečtete budou naprostý kecy a pravda je všude jinde, ale tady ne.

A slibuji že jednou do měsíce zveřejníme fotku nějakého chlastu. 

 


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »