Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Argonaut stoner rock / Hradec Králové

„D tuning“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • V cizí zemi////2015 1 027 × Stáhnout MP3 zdarma
  • //////Krvavý poledníky////2014///// 1 935 ×
  • ///////toš/////////////2014/// 1 050 ×
  • //sítě///////////2014////////// 836 ×
  • /////////1//2010 3 056 ×
  • ///2////////2010 1 643 ×
  • ////////5///2010 933 ×

Novinky

Nový playlist...

Upraveno:

Tak jsme se rozhodli, že budeme hrát jen "nový " songy.Pecky z desky Srdce a koule jsou minulostí a maximálně si je můžete vytleskat jako přídavek :-) V plánu je studio a nová deska...momentálně se snažíme dopilovat poslední songy. No a živě nás můžete vidět v Plzni na křtu kapely Snyder a v Blšanech na akci Sudetische Punxtreffen.Díky čau!


Valíme dým

Upraveno:

Dřina ve zkušebně, díky který jsme v nový sestavě vypotili hned několik nových válů se vyplatila.Teď konečně taky koncerty kvůlí kterým celou tuhle srandu děláme.V nejbližší době zahrajeme v Hradci Králová,Náchodě,Kolíně,Praze,Ostravě,Olomouci a Plzni.Není lepší pocit než vidět při koncertě vaši odezvu :-)


Nový věk

Tak jak jste možná postřehli, tak se s náma rozloučil bubeník Jarda z kytaristou Tomášem. Pro tuhle kapelu udělali oba velký kus práce a budou nám chybět.Argonaut byl a vždycky bude kapela kámošů.Takže kuci,DÍKY MOC!!!

Se Zdendou máme stále srdce a koule na správným místě.Volba jestli skončit, nebo pokračovat byla celkem jasná. Už to táhneme nějaký ten pátek a celý to zahodit prostě nepřipadalo v úvahu.Celkem rychle jsme za kluky sehnali náhradu a to Jirku na kytaru a Zdendu na bicí.Nejedná se o schizofrenický výmysl :-) Čistá shoda jmen.Budeme muset vymyslet nějaký přezdívky, protože si trošku jako schizofrenici připadáme.Domlouvání zkoušek je doslova očistec.No a tady jsou!Jirka zleva a Zdenda zprava