Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Arawn thrash-hardcore / Most

„Debutové album Zrození out now“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Válečník ( Zrození 2018) 74 ×
  • Tma ( Zrození 2018 ) 43 ×
  • Krásná Mrtvá ( Zrození 2018 ) 36 ×
  • Zvuky Války (Zrození 2018) 105 ×

Novinky

NEWS

Upraveno:

Nazdar bando!!!!!!
Tak se nám nekompromisně blíží akce v Litoměřicích, doufáme že se tam 23.6. potkáme v co největším počtu a jako předkrm před tímhle počinem přijměte od nás další příspěvek do naší fotogalerie. 
Myslíme si, že se to opět povedlo a kdyby ne, sebevědomí je zdravá záležitost. Mějte se krásně a v Ltm na viděnou a na slyšenou ????????????

  

 


Promo foto

Upraveno:

Pro všechny z vás, kteří máte dojem, že se ten kolotoč kolem nás trochu zastavil, ale i pro ty, kteří čekají na další novinky z našeho tábora, máme krom nových informací o akcích i první vlaštovku do naší fotogalerie. 

Jsme s výsledkem spokojeni a doufáme, že i Vám se ty naše úžasný a neodolatelný figury budou líbit. Takže díky za kladné ohlasy a případné záporné hodnocení si nechte pro sebe


Info

Přátelé, brzy Vás budeme informovat o nových koncertech, které jsou v jednání. Jakmile bude více jasno , rádi Vás pozveme na další akce, na kterých se s Vámi rádi uvidíme. Prosíme o trpělivost, která se i nám stala nerozlučnou družkou. 

                                                                       Arawn