Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Akademický pěvecký sbor VŠB-TUO acoustic-classical music / Ostrava

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • B. Oakland, M. Drake: Java Jive 210 ×
  • J. Teml: Stultitia 117 ×
  • Africká lidová: Hosanna Nkosi Phezulu 120 ×
  • H. Bittrich, A. Ostoja: Festejo de Navidad 90 ×
  • F. Trnka, V. Čert: Jezdili formani 82 ×
  • T. L. de Vitoria: O magnum mysterium 100 ×
  • W.A.Mozart - Kyrie de Missa brevis in C, KV220 202 × Stáhnout MP3 zdarma

Novinky

APS jede do ARGENTINY

V následujícím školním roce dostal Akademický pěvecký sbor Vysoké školy báňské - Technické univerzity Ostrava pozvání na účinkování na prestižním Mezinárodním festivalu sborového zpěvu v Buenos Aires. 4. ročník tohoto festivalu, který je pořádán pod záštitou Senátu Argentinské republiky, provinční a městské vlády Buenos Aires, a jiných institucí kulturního a politického života Argentiny je významným hudebním setkáním, které se za krátkou dobu své existence stalo nedílnou součástí latinskoamerické kulturní scény. V předcházejících letech na něm vystupovaly sbory například z Mexika, Ekvádoru, Srbska, nebo Polska. Stal se tak místem jedinečné výměny zkušeností mezi účastníky z několika kontinentů. Po dobu sedmi dnů bude sbor v hlavním městě Argentiny a jeho okolí provádět koncerty s výhradním zastoupením české hudby. Do programu jsou zařazeny jak skladby českých klasiků Antonína Dvořáka nebo Leoše Janáčka, tak také díla soudobých autorů Petra Ebena, Zdeňka Lukáše, a s přihlédnutím k výročím jsou zařazeny také díla Bohuslava Martinů a Gustava Mahlera. Jsme přesvědčeni, že právě APS VŠB-TUO dokáže kvalitním způsobem reprezentovat své město, které v právě probíhajícím boji o titul Evropské hlavní město kultury Ostrava 2015, potřebuje své kulturní reprezentace po celém světě.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Jarek Dostál

Ahoj.Přiznám se, že na vokální hudbu moc nejsem, ale tohle když jsem si pustil, tak jsem stuhnul a poslouchal jak omráčený.Je to prostě nádhera.Zvláště ta Africká lidová se mi líbí.VŠB mám za lesem, tak to na vás někdy musím zajít.Přeji hodně úspěchů.Jarek.

Zobrazit všechny názory »