Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Apettyt big-beat-rock / Mladá Boleslav

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Láska s nenávistí - zkušebna 2013 548 ×
  • Pohodlně otupělý - zkušebna 2013 409 ×
  • Tygří pohled - zkušebna 2013 356 ×
  • Hrát podle pravidel - zkušebna 2013 268 ×
  • Ptám se proč - zkušebna 2013 259 ×

Novinky

Opět v plné síle

Upraveno:

Jelikož v posledních 2 letech členy Apettytu trápily poměrně závažné zdravotní problémy, vystupovali jsme po tu dobu spíše sporadicky. Taková zlomená ruka, nefunkční záda či srdeční trable, na které nezabírá ani Jim Beam, ani Mr.Bean, ale musí je řešit kardiochirurgové, elánu do hraní moc nepřidají. Bohužel náš "tichý patron" Tom Petty takovou kliku neměl.

Kapelní život ale v tomto složitém období neskončil, jen se někteří členové více věnovali dalším muzikantským aktivitám: stavění skvělých elektrických kytar (MMG Custom Guitars), skládání a nahrávání scénické hudby pro Divadýlko na dlani, natočení autorského CD se zahraniční účastí, vystupování s jiným kapelami... Teď už jsme ale opět v plné síle zpět; kompletní, s novou energií a s novým repetroárem. Během zimy jsme z aparátů ve zkušebně vyhnali pavouky, abychom se v létě zase mohli objevit na pódiu. A čase určitě nahrajeme pár nových demáčků se zvukem 2018.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Majkl - GOTHIGH

Ahoj kapelo/ muzikante, pokud by jste si chtěli natočit nějaké demo, ozvěte se na gothighband@gmail.com. Máme vlastní studio v Kralupech nad Vltavou a právě teď rozjíždíme prázdninovou akci. Nabízíme začínajícím kapelám, ale i těm zkušenějším možnost nahrát své počiny za co nejnižší cenu.
Jako perličku můžeme nabídnout i natočení alba přes analog. pásek, díky kterému získáte ten správný sound. :-)

Seliz

Ahuj bando
Dneska jedním slovem paráda, šlapalo vám to parádně a zpěvačku máte luxusní. dík a někdy příště Isaráci

Zobrazit všechny názory »