Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Another False Story melodic-post hardcore / Most

„22/7 - Jesenice, 29/7 - Třebíz, 9/9 - Most“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Nový videoklip - CHANGES

Upraveno:
CHANGES. Jednoduchý název, který jednoduše popisuje song, který je celý právě o změnách v nás a našich životech. Každý to zná a určitě si tím prošel.. tou osudovou změnou, kdy se z dítěte stane dospělá osoba a přijdete o většinu přátel, aktivit a hlavně času. Přesto všechno, ale zůstáváme v srdci pořád stejní a milujeme všechny ty věci a lidi stejně jako dřív. Tento song je věnován právě vám.
Stálo nás to dost plánování, času a úsilí a stejně se stihlo všechno milionkrát posrat až do poslední chvíle a však nakonec z toho doufáme vznikl povedený videoklip.
Děkujeme moc všem lidem, kteří nám v klipu zapózovali, kameramanovi Martinu "Stiefell" Čermákovi, který nás vytáhl z prdele, když nám odpadli dva jiní kameramani a samozřejmě také Damiánovi Kučerovi za jeho opět výbornou práci na celém našem EP "Lost in memories".
Najdete zde dva naše starší singly Save me from myself, I'm not your pawn, Maybe a také dva nové Last generation a právě Changes. Last generation bude jediný song, který zatím nevydáme a bude vám k dispozici na našem EP, které fyzicky vydáme na CD v omezeném počtu 50 kusů.
Vše pokřtíme 25. března v Metro music clubu v Mostě spolu s kapelou Ends At Last, kteří s námi hráli na Louieho narozeninách a pak druhou kapelou onoho zpěváka, Too Far From Home.
Budeme přinášet další informace v průběhu měsíce a vy se zatím přidávejte na událost našeho křestu, sdílejte naše video, lajkujte, nebo na to třeba nadávejte. Budeme rádi za jakoukoliv odezvu.

PS: Shodou okolností jsou to dnes PŘESNĚ 4 roky od první zkoušky Another False Story v původním složení: Racek, Louie, Kuba a Frenký.

Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »