Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

A New Chapter crossover / Děčín

„Nový EP "Kultem" je venku !!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Intro- Kultem (EP) (2018) 20 ×
  • V nitru- Kultem (EP) (2018) 22 ×
  • Rváči- Kultem (EP) (2018) 15 ×
  • Kultem- Kultem (EP) (2018) 12 ×
  • Kdo strach rozsévá- Kultem (EP) (2018) 8 ×
  • Matka průseru (feat. Lukáš Šefr / F.A.King)- Kultem (EP) (2018) 8 ×
  • Zanechat stopu- Zanechat stopu (2016) 1 124 ×
  • Před bouří- Zanechat stopu (2016) 369 ×
  • Za zdmi- Zanechat stopu (2016) 467 ×
  • Zpátky do reality- Zanechat stopu (2016) 577 ×

Novinky

Nová deska KULTEM a novej klip V NITRU !!!

Jdem s tím ven! Dali jsme si lehce na čas, ale co - přátelé, rádi bychom Vám představili naší novou desku KULTEM současně s videoklipem k songu V NITRU.

Jak víte z foto i video reportů, tohle EP vzniklo na konci května opět v právem kultovním Studiu Hostivař pod vedením mistra svého řemesla Zdeňka Šikýře, kterému tímto děkujeme za neskutečně profi práci a geniálně přátelskou atmosféru v jeho studiu! Velký dík patří samozřejmě i Mírovi za to, že nám to celý nabouchal a také Lukášovi Šefrovi z bandy F.A.King, že si udělal čas a dorazil nahulákat fajnou hostovačku v Matce průseru! Za vymazlenej cover art posíláme dík Jarkovi Špeciánovi!

Co se týče videoklipu - už z prvních nápadů bylo jasný, že tohle realizovat bude zase trochu pracnější záležitost a možná doteď nevěříme tomu, že se to nakonec fakt podařilo :-D S Jirkou Solničkou jsme spolupracovali podruhé a ne náhodou! Díky za skvělou práci a že's nás s tím vším, co jsme si navymýšleli, neposlal někam :-D Díky herečkám Aničce Zemanové, Léně Aronové, Aničce Rychtaříkové a Terce Vitkové, protože kromě toho, jak jste to luxusně daly, se díky Vám dá na ten klip i koukat! :-D V neposlední řadě také děkujeme Michalovi Kočkovi za svícení (bez toho bysme se naší představě ani nepřiblížili!) a Míše Rikkové za skvělý making of fotky, který Vám tu brzo naservírujem!

V sobotu nás čeká první koncert v nový sestavě a jestli nebyly sliby o dodání do druhé dne pouhou provokací nejmenovaného dopravce, tak s sebou budeme mít nový CD i ve fyzický podobě, ať máte čím odhánět ptactvo z Vašich zahrádek! Poslouchat ho můžete ale už teď jak na YouTube, tak třeba na Spotify, Bandzone a prostě všude, kde to máte rádi. Klidně nám sem k tomu něco napište, a když se Vám z toho vyloženě podlomí kolena, tak to můžete i nasdílet :-D Dík viď! Vaše The Chapters Alcoholic Crew

Youtube Video 2_LIrcpmdh0Youtube Video 2_LIrcpmdh0


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Trixie


Bez profilu

jste užasný :)

Linhartovic necuda


Bez profilu

To je báječný, pošli jich prosím víc já my se o ně s holkama podělíme
adresa je Blaženka Krupčíková
Šrámkova 3305/38A, 400 11 Ústí nad Labem

JCob

Sorry holka, nechtěl jsem, aby to vypadalo, že jsem na Tvůj vzkaz čekal.. Pošli adresu, ať vím, kam zaslat podpiskartu!

Zobrazit všechny názory »