Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Amoclen violence-grind / Liberec

„Nejlepší antidepresivum je grindcore!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

PÁTEK? AZYL! 20:00*


Plán večera? Odšpuntuje to zvrhlá Bambulkyne dobrodružstvá. V negližé? Necháme se překvapit, ale určitě to bude zvrácené a slizce přitažlivé.
Poté nastoupí domácí Amoclen. Nové songy, novej playlist, zvrácenej a nelidskej cover o vztahu lékárenského průmyslu a hudebního. Na místě v distru kromě předtím ukradenejch CDček a slušivejch trik, taky NOISEMASTER fanzine#31, kde s nima vyšlo pěkně trapné interview.
Z Ruska k nám dorazila pekelná zima. A také pekelná grupa Forest Hum. Nekompromisní vybroušenej skalpel, co odřezává tváře. Po tomhle Vás bude bolet celé tělo a poteče hnis z uší. Domlouvali jsme tenhle koncert s nima, když zorvna byli na Špicberkách v legendárním městě Pyramiden. Než se jim stáhnul návrh plakátu do mobilu, tak klukům omrzly prsty, málem je sežrali lední medvědi a nejsevernější socha Lenina pukla vzteky.
No a na závěr? Bezmoc a bezpráví! Zoufalství proti kterému je zatloukání hřebíků do rakví po genocídě veselá juchanice. Experimentální industriální black metal noise ambietní Uncle Grasha's Flying Circus vám předvedou solidní dávku zmaru a deprese. K tomu projekce nehostinné špicberkské krajiny. To se nám to krásně sešlo, co?
Koncert to je nekuřáckej, proto na sále prosím nekuřte! Ani když je někdo z vás tak drsnej viking z Železného Brodu, že si objednává dvě pivka najednou.
No a oblíbené dívčí duo Vaspet si pro Vás připravilo hustou verzi veganskejch pivních bramboráků! Ještě někdo neví co s pátečním večerem?
https://www.facebook.com/events/1626083050751710/


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Euronymos


Bez profilu

Čau, zde je odkaz na podrobnosti k dubnové akci v Azylu: http://www.vypravec3.mysteria.cz… . Hrají a zpívají: Alco-coma, Amoclen, Fasteratu, Shampoon killer, Source of Sadness

Zobrazit všechny názory »