Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

allskapone's alternative-ska / Karviná

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

HOP xxx

Tak se pomalu blíží naše první vystoupení v tomto roce a to v ostravském Templu na finálovém večeru BOOM CUP 2008, kde vystoupíme 27.ledna jako host večera. Hned následující sobotu 31.ledna hrajeme v olomouckém klubu 15 minut, podle stránek klubu prozatím sami. Dále bych rád upozornil na nově domluvený koncert, a to při příležitosti křtu nového CD velmi známe ostravské kapely Evolution Dejavu. Místo bude ještě upřesněno.


HOP 23

Na www stránkách OstravSKA party je info o zrušení koncertu, který se měl konat 29.11.2008, a to z důvodů zdravotních problémů budeníka kapely Distemper. Díky tomu tato kapela ruší i celé turné po východní Evropě. No škoda. Jelikož se ruší i koncert v Olomouci, náš kytarista Marian jede pracovně do Běloruska, tím se naše koncertování přesouvá na rok 2009.


HOP 22

Nejbližší koncert nás čeká už tuto sobotu v Mostech u Jablunkova na akci, která se koná v místní Sokolovně. Hrát bychom měli kolem půlnoci. Také máme domluven další koncert, a to v sobotu 6.12.2008, kdy zahrajeme v olomouckém klubu 15 minut.