Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Aleš Jiroušek folk-world music / Brno

„Poslouchej a šéruj“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

1 2 3 4 5 6 79111315 16 17 18 19 20

Pokud někdo čte tyhle řádky

Upraveno:

Tak je zcela jasné, že umí číst.

Děkuju za rok 2016.

Kobovi Peškovi, Márovi Hoffnamovi (začátek 2016 byl epický kámo), Fildovi Drlíkovi, Sartovi - Petru Foltýnovi, Oldovi Stašovi, Míše Navrátilové, Noir Voir, Kulturáriu, Berrymu, Šebimu, Dekovi, Staré Pekárně, AIRbnb, Masarykově Univerzitě, Naproti, Hynkovi z Antiku a Antiku v Alfě, Střelnici, Jurovi a Anet, Erasmu, Honzovi a Andrei z Lisabonu, Rodině, Babičce, Klukům z Vrbna, Zkušebňákům, Karlovičákům, Olomoučákům, Brňákům, Anetce, Galerii Freud und Thall, Kytarám, Café Atlasu, Morse Art, Rézce, Alíkovi, Víťovi, Ondrikovi. Erasmu, lidem z Erasmu, Haničce a mnoha dalším, které budu postupně doplňovat. 


Ste super!

Upraveno:

Tak se mi to v poslední době celkem rozjelo. Od května mám za sebou asi 11 koncertů = zážitky, zkušenosti, feedbacky, spřízněné duše, nové lidi, nové prostory, atmosféry. Je to super a těším se na další světy neobjevený.

O koncertech budu líp informovat!

dělám nové písně

děkuju Kubovi za hraní se mnou

dík Márovi za hraní se mnou

album do roka

vivat!


Umění všed(n)osti

Upraveno:

Zdárek,

za několik dnů nám začíná jaro. Z oblohy zmizí šedá a promění se v modrou. Je to tak jednoduché a tato všední a obecná informace mě skutečně motivuje a těší. Vyplodil jsem jednu písničku o jedné holce. Jmenuje se Hanka a jsem do ní blázen. Ačkoliv to zní naivně a sentimentálně,  je to zcela obyčejná pravda, která mi rezonuje hlavou už několik dní. Baví mě se těšit z jednochuchosti a všednosti... Cítím se tak být nad věcí.

#laskusiritmnohasmery

Youtube Video nQ30Kno6qAMYoutube Video nQ30Kno6qAM


1 2 3 4 5 6 79111315 16 17 18 19 20