Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Alabama rock'n'roll-southern rock / Pardubice

„Makáme na repertoáru. . .“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Máme zpěváka...

Upraveno:

Zdar, rock´n´rollový hovada !

Jsme kompletní !!!


Kapela našla zpěváka.

Takže hrajeme v obsazení - David (bubny), Vašek (basa), Pavel (kytara) a objev roku... Zdeněk (mikrofon). Už jsme měli pár zkoušek, kde jsme se trochu oťukali a poznali.

Taky už jsme se spolu všichni i spili, a teď je čas se do toho opřít a něco vytvořit. Bohužel nemůžeme tomu věnovat tolik času, kolik bychom všichni chtěli, jelikož jsme všichni zapojeni do tvoření i jiných hodnot - v pracovním procesu... Přesčasy, směny, víkendy a podobný sračky nám brání věnovat se naplno našim koníčkům - chlastu a muzice.

Postupem času zde budou mizet instrumentální ukázky typu "ukázka 1, ukázka 2, ... ", teď začneme zveřejňovat kompletní skladby i se zpěvem. Záznamy to budou prozatím jenom ze zkušebny, takže pokud bude někdo soudit, prosím o přihlédnutí ke kvalitě záznamu...

Máme také v plánu, ještě tento rok, někde vystoupit. Nejprve v okruhu přátel a známých, ale pokud by měl někdo zájem, určitě dáme vědět, kde se tato šou :-) bude konat.

Bůh s vámi.

... s námi příjde rock´n´roll...

                                                                                                                                             Pavel


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »