lis so 09

Kritická situace

Lucerna Music Bar
Vodičkova 704/36, Praha
Ukázat na mapě
140
Pražská skupina Kritická Situace se po téměř 17 letech vrátí na pódium, a odehraje vzpomínkový koncert. Ten se uskuteční v sobotu 9. 11. 2013 v klubu Lucerna Music Bar.
Kapela tímto činem tak konečně zareagovala na poměrně časté výzvy pamětníků, opakující se s větší či menší intenzitou po celou dobu od ukončení její činnosti, datovaného posledním živým vystoupením v klubu 007 na Strahově 23. prosince 1996.

Názory (1)

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte.

simonks


před chvílí

Ahoj,
zájem o koncert v LMB nás moc těší, a nutno dodat, hodně nás zaskočil. Jsme moc rádi, že i po tolika letech vám naše muzika má co říci. Jsme si vědomi, že je vás hodně, kteří na koncert nemohou lístek již sehnat. Věřte, s plánovaným místem i termínem jsme nemohli už nic dělat. Přesto vás nechceme zklamat, a proto řešíme možnosti kdy a kde zahrát ještě jednou někdy v první polovině příštího roku. Snažíme se to vymyslet tak, aby každý, kdo nás bude chtít ještě vidět, nás vidět opravdu mohl. Doufám, že vás tímto příslibem potěšíme. Těšíme se na vás ať již v LMB nebo příští rok. Díky za pochopení, zájem a podporu.

Šimon

Profilový obrázek