Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Airbag punk-rock / Staňkov

„19.5.2018 - Rýzmberský večírek - doraž!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Pořádáme festival Hozená rukavice!

Upraveno:

Občas nám přiletí nějaká krásná zpráva, co zahřeje tam, kde jsme mívali srdce. Zvete nás na koncerty a poptáváte další písničky a vůbec věci, co my absolutně nestíháme plnit... Normálně totiž nezkoušíme a nehrajeme, času máme málo, ale budiž! Hoďte nám rukavici a my dorazíme!

Máme jenom tři podmínky:

1. ČAS - Musíme to vědět minimálně 2 měsíce předem.

2. ZVUK - Musí tam bejt aspoň 2 (ideálně 3) cesty pro odposlech a normální pódium.

3. HONORÁŘ - Vždycky jsme si vystačili s pokrytím našich nákladů a tak to pojedeme dál, ale je třeba si uvědomit, že i náklady kapely, pokud pojede daleko, se pohybují v řádu tisíců. Příklad: Plzeňský kraj +- 2.000, Praha/střední čechy +- 2.500, Brno +- 3.500

Kdo se s námi odpoutá?


Opožděně, ale do Vánoc jsme to nakonec stihli: Semilhář.

Do kapely se vrátil Kryštof zvaný Ginger a ze Sticx u nás na bicí zaskakuje Mat LLin. Teda - "vrátil" a "zaskakuje" v praxi znamená, že jsme si letos jednou zahráli.

Ačkoli jsme se s klukama sešli už v létě, finální verzi toho co jsme napsali a nahráli během jednoho prosluněnýho víkendu pro vás máme ukuchtěnou až teď. Během pár dnů se tu objeví i "video" pro ty, co potřebují zaměstnat víc smyslů naráz.


Stay Airbag.


Díky Animé za skvělej křest!

Upraveno:

V Plzni to bylo super, musíme přiznat, že nás to bavilo tak moc, že vážně přemýšlíme, kdy by bylo možné něco takovýho zopakovat.

Do playlistu jsme hodili nový EP v kvalitě, v jaký je na desce. Kdybyste někdo chtěl EP ve fyzické podobě, kontaktujte nás, za 150,- vám ho pošleme, za kilo předáme po domluvě v Praze, Plzni, Staňkově, Strakonicích, nebo Domažlicích.