Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Adhd Helmut punk / Hájek

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Baskytara, Zpěv, Bicí, Jódlování

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Začali jsme zkoušet kdysi v dubnu 2017. Hrajeme punk a věříme že u něj kurva zůstaneme! Mezi naše oblíbené kapely patří třeba Ramones, Sex Pistols, The Casualties, The Exploited a spooousta dalších. Máme vlastní texty a to v češtině! Snažíme se makat, ať nás co nejdřív můžete slyšet někde naživo! 

Prozatimní nahrávky jsou ze zkoušek, takže zatim nečekejte žádnou převratnou kvalitu :D 

Bio a historie

Kapela se zformovala v dubnu roku 2017 v jedný garáži v Hájku v Karlovarskym kraji. Název ADHD Helmut vznikl 19.5.2017, když jsme šli na benzínku pro pivo, ale o tom se rozepíšu někdy příště, vlastně o tom máme i song! Od tý doby jsme zahájili propagaci formou samolepek, který vlastnoručně vyrábíme, takže každá je originál a pokud byste nás někdy potkali, nebojte si o ně říct !!!