Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Cross dance music / Jihlava

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Něco o skladbách:

Na obzoru svítá - Každá moje skladba má nějaký příběh. V tomto případě se jedná o vyznání zamilované dívky. Existuje i text, zatím se ale musíte spokojit s orchestrálkou.

Bouřlivé srdce - Je to už pár let, kdy mě požádal kamarád o spolupráci na hudbě k textu, který dostal od jiného kamaráda. Text byl dost komplikovaný, navíc každá sloka měla jiný rytmus, tak zbyla jen orchestrálka.

Anděl strážný - Příběh o stárnutí, dokonce i s textem. Prvotní představa byla sice trochu jiná, ale když se nezkušený textař podřídí rytmice, musí ustoupit hluboké myšlance, i tak tam, myslím, zbylo dost.

Nechte mě žít - Nejstarší z předložených skladeb. K pochopení je potřeba přenést se do poloviny osmdesátých let, kdy se v rádiu i televizi mluvilo stále dokola o odzbrojování, "perestrojce", jak fatální následky by měla třetí světová válka... A takhle to působylo na mě.

Rozmluva -  A jsme zpátky v současnosti. Fantazie o stylu rozhovorů mezi lidmi. Člověk s bujnou fantazií uslyší moudré starce, rozverné děti, upovídané ženy, poutavé vypravěče, a na závěr vzpomínky sklerotika.

Svět Lon a konec - Rozmanitosti života na vysněné planetě od narození do smrti.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Fanoušci: 0

Žádní fanoušci

Spřízněné kapely: 5

Podobné kapely

K vypsání podobných kapel nemá kapela dost fanoušků.

Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
238
Poslechnuto skladeb
56
Profil registrován
12.12.2016