Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Tolky heavy-metal / České Budějovice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

SCREAMING OF SILENCE EP

Zdravím všechny!!! :) Jak jsem nedávno slíbil, tak tu pro Vás mám něco, na čem jsem několik měsíců pracoval... Moje vlastní CD o pěti písničkách, které jsem koncipoval velmi paradoxně už jen kvůli názvu SCREAMING OF SILENCE (křičení ticha) a také kvůli významu textů (v příloze ) v písničkách a jejich vyznění. Při vytváření tohoto alba jsem spolupracoval s lidmi, kterým jsem velmi vděčný, jako jsou například: Jan Němec, který mě uvedl do světa hudby jako takové, spolu s velmi ochotným Milošem Dodo Doležalem, u kterého se vše páchalo ve studiu Hacienda, a který byl ke mně velmi vstřícný, dále také s jeho synem Milošem Doležalem Juniorem, který se na desce podílel svou geniální schopností být vynikajícím basistou a nahrál mi do všech písní basu, a na závěr musím samozřejmě zmínit svého otce Michala Tolknera, nebo spíše, trošku lépe, taťku, který mi byl vždy nápomocen, motivoval mě, ve všem mě podporoval a je úplně stejně zblázněný do hudby jako já a při mém neustálém skládání, zkoušení a otravování dostal nápad, díky kterému se vše uskutečnilo! Zkontaktoval právě dříve zmíněného Miloše Dodo Doležala a ten vyhověl. Jediný problém byl, že jsem neměl hráče, protože já sám sebe považuji spíše jen za kytaristu. Zpěváka a tak dále, jsem nesehnal. Takže jsem musel využít svých desetiletých zkušeností s hrou na bicí a svého vlastního hlasu. Přes všechny obavy se CD úspěšně podařilo nahrát a díky velmi kreativnímu grafikovi Danielu Kynclovi (mrkněte na jeho tvorbu: https://www.facebook.com/danielkyncl/?fref=ts ) se o něj nyní můžu s Vámi podělit! :)
Nejvíce budu vděčný, za komentáře, názory a samozřejmě za sdílení, protože jedině tak to uslyší nejvíce lidí!
Dále se mi přihodilo něco velice příjemného, co by mohlo ovlivnit moji budoucí kariéru a hudební růst, a to sice, že jsem dostal příležitost si s Milošem Dodo Doležalem odehrát pár jeho starších písní s jeho kapelou na jeho nadcházejících koncertě na Souboji Rebelů Radegast Tour 2016, kam Vás všechny srdečně zvu a doufám, že se zde s někým z Vás potkám.
Předem za vše děkuji a teď už můžete vyslechnout záznam mého smýšlení a cítění hudby. :)

Zde je odkaz pro anglické i české texty
https://mab.to/gP3N6hyzz

Youtube Video HWUfx82mO_wYoutube Video HWUfx82mO_w

1. Cheat the beat
2. Slave
3. Bad times in nights
4. Pointlessness
5. Frozen poppyhead

Richard Tolkner - zpěvy, kytary, bicí, texty, kompozice
Miloš Doležal Jr. - baskytary

Natočeno ve studiu Hacienda, ČR 2016
Produkce - Jan Němec, Miloš DODO Doležal, Richard Tolkner
Mixáž a mastering - Miloš DODO Doležal, Richard Tolkner
Grafika - Daniel Kyncl


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Dalibor Pšenička

V novej kapelách v poslední době klikám na spíš na blues, písničkáře, nebo akustický věci. Nálepce heavy metal se léta vyhýbám kvůli klišovitosti a zamrzlosti. Dneska jsem měl chuť si něco z toho poslechnout, tak jsem kliknul sem. Tohle není HM, ale plnokrevnej moderní metal, kterej mě pobavil. Hodně dobrý. Dobrý písničky. Trošku Dickinsnovská melodika. TVL po letech metal, kterej semi fakt líbí! Palec nahoru, i všem, který ti pomohli!

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 4

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
575
Poslechnuto skladeb
284
Profil registrován
14.11.2016