Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Dáma s polenem crossover / Třemošná

„Zlámaný žebra jsou pořád lepší,než mrdka vefousech“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Dáma s polenem

Domorodci, když chtějí chytit opici živou, upevní na kokosovou palmu tykev obsahující burské oříšky. Opice přiběhne, vsune do tykve ruku, zmocní se burských oříšků a sevře pěst. Ale pak už nemůže ruku vytáhnout. To, čeho se zmocnila, ji drží v zajetí.

Dáma s polenem

Připojení lidé jsou sběrateli. Čím více předmětů, dokážete nashromáždit, tím více si vás budou ostatní považovat. Zejména budou-li to předměty zbytečné.Vlastněné předměty jsou přídomky vaší osobnosti, a tak čím více doplňků získáte, tím širší a komplexnější vaše osobnost bude. Zejména díky černým lesklým předmětům, jako jsou vybrané značkové černé brýle a mobilní telefony, budete víc „cool“. Je však třeba mít na paměti, že účelem těchto předmětů není ukrýt vaši osobnost, nýbrž ji cíleně nahradit povrchní fasádou.

Dáma s polenem

Buďte nenápadní. Dbejte na to, aby vaše cíle byly obvyklými cíli, které sdílejí všichni ostatní. Dávejte pozor, aby vaše názory nebyly vaše, ale pocházely od jiných lidí. Tak se vyhnete tomu, že byste ostatní mátli. Ze stejného důvodu je lepší nikdy neříkat, co si myslíte.Zároveň se snažte si nemyslet to, co říkáte. Upřímnost se ve slušné společnosti matrixu považuje za nebezpečnou Chcete-li mít dobré vztahy s okolím, musíte si uchovávat stabilní a neměnný výraz.

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 2

Spřízněné kapely: 2

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
3
Návštěv celkem
1 439
Poslechnuto skladeb
1 184
Profil registrován
27.6.2016