Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Rebel 67 rock-rock'n'roll / Děčín II-Nové Město

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Soukromý projekt Jarda Rebel Ullman momentálně hraji sám jen s akustickou kytarou se zpěvem a hledám případné spoluhráče.Texty a skladby se množí a je škoda aby skončili v šuplíku za plněné prachem proto jsem se rozhodl pro solový projekt a nyní jsem ve fázi natáčení CD Rebelie.Kapela doplněna o Basu Michal Haljčík  a bicí Pavel Schwarz jenž se podíleli na natáčení CD a nyní rozjíždíme Tour 2017 z CD Rebelie.

Bio a historie

Po natočení Cd Rebelie vznikla kapela Rebel 67'.Hrající v sestavě Jarda Rebel Ullman - kytara,zpěv,Michal Bassman Halajčík -basa,zpěv ,Pavel Schwarz -bicí, zpěv a Filip Bílý -kytara a zpěv.

Vzhledem k zdravotním problémům a vytíženosti v kapel Maessorr Structorr na dobro opouští kapelu bubeník Pavel Schwarz a na jeho post přichází 21.2.2017 bicman Marcel Cibula,byválý bubeník rozpadlé kapely Pujč Mi Drát (PMD).První koncert odehráva Marcel v Bakově nad Jizerou 15.4.2017 a ukázal že si své místo dokáže obhájit a stal se přínosem kapely.Po koncertě 27.5.opuští kapelu basák Michal a jeho místo zastoupil David Katuscak.

Nynější sestava:Jarda Rebel Ullman :kytara,zpěv

                          Filip Bílý:Kytara,zpěv

                          Marcel Cibula:bicí

                          David Katuscak:basa

V roce 2017 Kapela natočila 2 klipy z dílny M Production,Vesta a Lady Jeane.Klip Vesta zvítězil v soutěži Fest Klip 2017 1.míst v divácké soutěži a 8.místo u poroty.Kapela úspěšně uskutečnila 20 koncertů.Nyní se chystáme na další koncerty v Novém roce a v plánu je vydání nového CD.