Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Vilem Roubicek & Pishtones folk-world music / Praha

„folk world music“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • KRÁTKÝ VÝLET - náhled do nové verze 49 ×
  • GEORGIA ON MY MIND cover 40 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv, Harmonika

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

První verše jsem napsal v 6. nebo 7. třídě ZŠ.

"Měli jsme mít dílny a holky zase šití, to by úča s sebou šlehla se zašitou řití..)

Něco takového to bylo. :-) Prostě mě ve škole měli rádi. A ještě raději mě měli na střední, když jsem na vánoční koncert sepsal šlágr o profesorech a pochopitelně jsem vyzdvihl všechny jejich kladné stránky. Studenti řičeli smíchy a každý z profesorů se poznal. Dostal jsem to od nich zpátky u ústních maturitních zkoušek... Tehdy jsem to dal o prsa. :-)

A tak nějak to pokračovalo, až do dnešního psaného a herního projevu.

Rozhodl jsem se, že budu psát pozitivní písničky, které posluchači něco řeknou. Hudbu si skládám taky sám, jen se dvěma písničkami mi pomohl Honza Jack Bártl. Tento rok dojde i na tyhle dvě písničky. Moc se na ně těším.

Jsem úplně běžný člobrda. Chodím do práce, mám úžasnou rodinu a pár přátel okolo sebe, sem tam si zahraju s kapelou nebo jako host na foukací harmoniku, účastním se Open MIC akcí jako písničkář. Mezitím tvořím.

Tak se těšte se mnou na spousty letošních nových skladeb a mějte krásné dny. :-)