Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Vilem Roubicek & Pishtones folk-world music / Praha

„..už v sobě nekrotím nic..“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • At The Dawn 47 ×
  • SVĚT NAŠICH SVĚTŮ / Balerínky 53 ×
  • JITŘENKA - nová verze 58 ×
  • KRÁTKÝ VÝLET - náhled do nové verze 44 ×
  • GEORGIA ON MY MIND cover 33 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv, Harmonika

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Ahoj všem, 

zaktualizoval jsem videa podle akcí do konce 2016.

Nejbližší vystoupení: 2.2.2017 vystoupím na akci: Ozvěny Porty / Klub Mlejn (www.mlejn.cz) někdy mezi 19.30 a 21.30 hod.

Prostě mě baví muzika. Tvořit, hrát, zpívat a krotit v sobě živel. Někdy je těžké zůstat v rozletu nohama na zemi, ale dávám to. Sledujte www.pishtones.cz.

Žánrově je to hard Folk, ale nebojím se ani rockových nebo popových prvků. Po poslechu posoudí každý sám. 

Více na stránkách viz odkazy o patro výše. Ve videích jsou odkazy na Youtube. 

Nejkrásnější na hudbě je, jak se pořád mění pod rukama a jde kupředu svojí cestou. Sama mě vede. Ryzím příkladem budiž Jitřenka, kterou si už pár lidí poslechlo, ale mezitím se změnily kytarové aranže i tempo, takže dnešní JITŘENKA je vlastně docela jiná písnička, a to do ní ještě nehrají další nástroje..

Zatím ale vystupuji sám.

Mějte se všichni krásně ;-) 

Vilda

Bio a historie

První verše jsem napsal v 6. nebo 7. třídě ZŠ.

"Měli jsme mít dílny a holky zase šití, to by úča s sebou šlehla se zašitou řití..)

Něco takového to bylo. :-) Prostě mě ve škole měli rádi. A ještě raději mě měli na střední, když jsem na vánoční koncert sepsal šlágr o profesorech a pochopitelně jsem vyzdvihl všechny jejich kladné stránky. Studenti řičeli smíchy a každý z profesorů se poznal. Dostal jsem to od nich zpátky u ústních maturitních zkoušek... Tehdy jsem to dal o prsa. :-)

A tak nějak to pokračovalo, až do dnešního psaného a herního projevu.

Rozhodl jsem se, že budu psát pozitivní písničky, které posluchači něco řeknou. Hudbu si skládám taky sám, jen se dvěma písničkami mi pomohl Honza Jack Bártl. Tento rok dojde i na tyhle dvě písničky. Moc se na ně těším.

Jsem úplně běžný člobrda. Chodím do práce, mám úžasnou rodinu a pár přátel okolo sebe, sem tam si zahraju s kapelou nebo jako host na foukací harmoniku, účastním se Open MIC akcí jako písničkář. Mezitím tvořím.

Tak se těšte se mnou na spousty letošních nových skladeb a mějte krásné dny. :-)