Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

One Spirit pop-rock / Tábor

„Valentýnská párty v Klatovech“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Mám co říct - novinka 239 ×
  • Nevěrná - novinka 207 ×
  • Milion tváří - ukázka - pracovní, akustická verze 178 ×
  • Tvář 246 ×
  • Zůstaňme sví 340 ×
  • Ztrácím 252 ×
  • Pozdrav do nebe 193 ×

Novinky

Křest dema Zůstaňme sví

Dne 23.12.2016 jsme pokřtili naše druhé demo a kde jinde než na domácí půdě ve Vinárně Lípa v Sezimáku. Akce to byla šílená, tolik lidí jsme tady, doma, nikdy ještě neviděli, ale o to víc nás to nakoplo k pořádnému výkonu. Zpěvák se sice hodně trápil, jelikož ho sužovalo nachlazení a chřipka, ale bojoval statečně a společně jsme ustáli celé dvě hodiny hraní. Velkou ctí pro nás bylo, že nám cd pokřtily dva borci z metalové legendy Kreyson a sice kytarista a jeden ze zakládajících členů Daniel Krob a současný zpěvák této sestavy Petr Doldy Dolének. Nechyběl, samozřejmě, ani zakladatel kapely, který v ní sice již nepůsobí, ale máme výborné vztahy i nadále, Vojta Kadlec. Chtěli bychom tímto moc poděkovat všem, kdo jste nás přišli podpořit. Moc si toho vážíme a doufáme, že jsme Vás nezklamali.

Lukáš, Vojta, Karlos, Adam, Lukáš a Martin


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

One Spirit

Lidičkyyyy,
moc Vám děkujeme za krásné komentáře. Samozřejmě, že nás to zavazuje k další práci. Jsme rádi, že se Vám naše muzika líbí a snad vydržíte i nadále, protože to teprve pořádně rozjedem.:-)

One Spirit

Monča

Sobotní vystoupení této kapely v Jihočeské univerzitě bylo parádní, zpěvák má suprovej hlas, kytaristi hrajou úžasně a bubeník předvedl fantastický výkon :) Bylo to moc fajn, a ráda si zas kluky někdy poslechnu :) Vřele doporučuji všem navštívit jejich koncert, je to jedinečný zážitek! :)

Lukyn


Bez profilu

Skvělá skupina skvělá parta výborný songy doporučuju všechny budoucí koncerty ;)

Zobrazit všechny názory »