Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Labe rock-hard rock / Ústí nad Labem-centrum

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Into the arena 144 ×

Novinky

LABE je opět na scéně

Upraveno:

Salám všem. Po deseti letech opět nastupuje na scénu kapela LABE! Pro všechny příznivce připravujeme sérii vystoupení. Pro nezasvěcené info: Labe plays MSG. Po dvouměsíčním zkoušení (9 zkoušek) jsme měli premiéru v Olšinkách (UL) Tímto bychom rádi poděkovali za vřelé přijetí publika a za ozvučení (Patrik Švejda, Radek Švejda) Díky!


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Káťa


Bez profilu

Bodenbach 3.12.2016
Krásné vystoupení, které muselo zákonitě potěšit každého. Muzikanti - výborný každý za sebe. Nikdy nezklamou a jsou super sehraní. Kamil, coby nejnovější člen - hra na jedničku. Kapelu hodně podpořil, velká pochvala. V Děčíně, ačkoli prostůrek byl malý, vše znělo opravdu parádně a tak jak má.
No a naše Zuzanka, kterou vystupování tentokrát hodně bavilo, ukázala zase o kousek víc, co v jejím zpěvu je. Ta její "závěrečná" od Věrky nám vyrazila dech. Věděli jsme, že ji možná chystá, ale že ji vyfikne takhle... Klobouk dolů!!
Moc rádi jsme vás viděli a slyšeli. Celý rok se něco dělo a posunuli jste se o pěkný kus dopředu. České texty - dobrý nápad a velké oživení. Jen tak dál.
Přejeme vám všem pohodu o vánočních svátcích a hodně zdravíčka. DĚKUJEME. Káťa a Petr

K+P+Z+Pepča s Janou


Bez profilu

Souhlas s dřevorubcem. ZUZKA se do toho tentokrát fakt pořádně OPŘELA - až nás to s holkama zvedlo ze židlí... Muzikanti VÝBORNÝ JAKO VŽDYCKY a Zuzka v tom fofru ještě dokázala pobavit. Benešov NEMĚL CHYBU!! Káťa, Petr, Zlatka a Pepča s Janou

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 5

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
3 027
Poslechnuto skladeb
144
Profil registrován
13.7.2015