Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Bandit country / Nová Paka

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

 • Ještě jednu (Two more bottles of wine)- Košovský gurmán 2018 60 ×
 • Šest dní na silnici (Six days on the road) - Předsilvestrovský k 217 ×
 • Chřestýší jed - Předsilvestrovský koncert 2015 265 ×
 • Jolene - Předsíilvestrovský koncert 2014 150 ×
 • Až tě uvidí - Předsilvestrovský koncert 2015 94 ×
 • Švadlenka Zuzanka a Madlenka pradlenka (Susan´s cable stitch / I 79 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Hrát a zpívat (Ramblin´ fever) - Předsilvestrovský koncert 2015 182 ×
 • Boxer (The Boxer) - Předsilvestrovský koncert 2015 152 ×
 • Knockin´on heavens door - Předsilvestrovský koncert 2015 129 ×
 • To ráno (Home sweet home) - Předsilvestrovský koncert 2015 125 ×
 • Diggy Liggy Lo - Předsilvestrovský koncert 2014 187 ×
 • Kříž z plastiku (Plastic Jesus) - Předsilvestrovský koncert 2014 167 ×
 • Černá limuzína (Long black limousine) - Předsilvestrovský koncer 144 ×
 • Leavin´on the jetplane 110 ×

Novinky

Co je u nás nového

Upraveno:

Košovský gurmán je za námi a byl to, řek bych, slušnej hudební guláš s veškerými ingrediencemi, který do správnýho guláše patří. Lev-h-arti založili velmi slušný základ, Michal to s citem táhnul, jak se správnej guláš má a my jsme to nakonec (aspoň doufám) maličko přiostřili. Lidi udrželi pozornost až do konce (za to jim dík), zvukař udržel kapelu na uzdě i na relativně malým podiu, kam se do mikráků dral balast z pódia. Nevím, jak kdo, ale my jsme si to užili. Ostatně ukázku si můžete pustit z playlistu nahoře.

Před námi je Košovský gurmán. Prý je tam dost malé pódium, ale věřím, že se vejdeme.

Tak Předsilvestrovský koncert je za námi, děkujeme všem 200 platícím fanouškům za to, že přišli a snad se i dobře bavili.

Usilovně připravujeme Předsilvestrovský koncert. Repertoár je sestaven, zazní pár nových písní v repertoáru (aspoň doufáme). Na zkoušení není mnoho času, ale všichni věříme, že to klapne.Vstupenky jsou opět s místenkami a v předprodeji jsou od 15.11.

Tak Bohuslavice jsou za námi. Vzhledem ke skutečnostem, že v Bohuslavicích dosud o country moc neměli pojem, byl to první ročník festiválku, vystupovali jsme jako první kapela a navíc v okolí se konaly další dvě tradiční akce, je s podivem, že vůbec přišli nějací diváci. Nebylo jich příliš, ale byli. Sál je zvukově ukrutně "dlouhej", ale ve spolupráci s dobrým a vstřícným zvukařem (Pavel Cejpek) jsme to dokázali ukočírovat. Pořadatelé byli rovněž velice obětaví, takže, přestože je to akce spíš pro menší kapely, rádi se v případě pozvání vrátíme.

Chystáme se do Bohuslavic nad Metují. Před pár týdny jim tam bouře nadělala pěknou paseku, přesto festiválek nezrušili, jsou to frajeři. Začínáme v 16,00, po nás hraje polská kapela Bieguni - Pieczyce, pak Michal Tučný revival band z Hukvald a zavírá to Pavel Dobeš. Řekl bych, že jsme tam v docela slušné společnosti.

Tak v Semíně snad nakonec dobrý. Zvukař skvělej, motorkáři tolerantní, country docela přijali a Knockin´on heavens door si zabékali s námi. Jen těm, co přišli pouze na Morčata na útěku jsme se zdáli trochu měkký. Nám se zas oni zdáli trochu nadvr... no není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem... Tak třeba napřesrok..

V Harrachově to bylo skvělý, pořadatel, zvuk i diváci. Teď se těšíme na Motosraz do Semína. Máme trochu strach, aby nás mezi rockery a metalisty nevypískali, ale půjdeme do toho s otevřeným hledím!

Kuba se na postu akustické kytary bezvadně zabíhá, začíná to mít ty správný koule.

Protože Aleš je pracovně značně vytížen a nemůže garantovat operativní přizpůsobivost termínům vystoupení, hledáme hráče na elektrickou sólovou kytaru (nejlépe zpívajícího) se zkušenostmi se stylem moderní country.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Fanoušci: 3

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
3 973
Poslechnuto skladeb
2 061
Profil registrován
22.6.2015