Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Bandit country / Nová Paka

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

 • Ještě jednu (Two more bottles of wine)- Košovský gurmán 2018 168 ×
 • Šest dní na silnici (Six days on the road) - Předsilvestrovský k 275 ×
 • Chřestýší jed - Předsilvestrovský koncert 2015 327 ×
 • Jolene - Předsíilvestrovský koncert 2014 180 ×
 • Až tě uvidí - Předsilvestrovský koncert 2015 127 ×
 • Švadlenka Zuzanka a Madlenka pradlenka (Susan´s cable stitch / I 113 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Hrát a zpívat (Ramblin´ fever) - Předsilvestrovský koncert 2015 200 ×
 • Boxer (The Boxer) - Předsilvestrovský koncert 2015 167 ×
 • Knockin´on heavens door - Předsilvestrovský koncert 2015 141 ×
 • To ráno (Home sweet home) - Předsilvestrovský koncert 2015 141 ×
 • Diggy Liggy Lo - Předsilvestrovský koncert 2014 200 ×
 • Kříž z plastiku (Plastic Jesus) - Předsilvestrovský koncert 2014 184 ×
 • Černá limuzína (Long black limousine) - Předsilvestrovský koncer 159 ×
 • Leavin´on the jetplane 120 ×

Novinky

Co je u nás nového

Upraveno:

Tak předsilvestrovský koncert na žádost fanoušků uskutečníme. Zahrajeme ho ještě ve staré sestavě s Alešem a bez hosta. Zatím víme pouze datum - 28.12.2018. Další info v průběhu času.

David nám do toho hodil vidle, aniž by absolvoval jedinou zkoušku, takže jsme zas na začátku - hledáme buď sóláka nebo basáka. Nevíte někdo o někom...?

Tak sezóna je za námi, David i Aleš se s námi dohodli na alternaci na postu elektrické kytary, věříme, že to bude fungovat (ostatně nic jiného nám nezbývá). Takže teď je před námi období sehrávání se s novým muzikantem. Až to bude zralý, dáme zas o sobě vědět...

Je před námi pravděpodobně poslední hra s Alešem, který oznámil konec - takže 3.8.2018 společný koncert s TAM TAM Batucada v Bažantnici v Lázních Bělohradě, poslední v současné sestavě. Za Aleše by měl nastoupit David. Pokud se tato výměna povede, budeme cvičit a zkoušet a cvičit a zkoušet a cvi.....

Obě akce jsou za námi - na Pecce byl fantastický zvuk, dostatečně velké pódium, bezvadné publikum a akce pořadatelsky skvěle zvládnutá. Kapela prý podala "hvězdný" výkon (za sebe bych řekl, že standardní). Za kapelu bych akci hodnotil na 1*.Následoval přejezd do Zdoňova - bubeník se po cestě ještě zastavil doma, jeho pozdní odjezd na hru a následné zakufrování způsobilu zpožděný začátek asi o 45 minut - nervozní my i pořadatelé, ale bez bicích už dnes hrát nemůžeme. Nakonec vše O.K., lidi i my jsme se bavili až do konce ve 2,00. Potvrdili jsme si ale, že dlouhá hraní typu bál nejsou pro nás tím správným šálkem kávy - neradi improvizujeme a pořik opilců ve 2 ráno "nemůžou, nemůžou..." aspoň ve mě zvedá hladinu adrenalinu, která ve spojení s únavou následně vyvolává jistou dávku agresivity, což by příště nemuselo skončit úplně dobře. Jinak ale O.K.

Tak se morálně chystáme na maraton, kdy 28.7. hrajeme od 14,00 na festivalu Country Pecka a následně od 19,30 ve Zdoňově country bál.

Protože Aleš je pracovně značně vytížen a nemůže garantovat operativní přizpůsobivost termínům vystoupení, hledáme hráče na elektrickou sólovou kytaru (nejlépe zpívajícího) se zkušenostmi se stylem moderní country.

Za námi je Jablonecký country festival. Trochu jsme se obávali, jak nás publikum vezme, přece jen tam jsou zvyklí na tradiční country a s bicíma se tam hraje jen na rockovým festivalu. Obavy byly zbytečné, dlouho jsme nezažili od návštěvníků tak vřelé přijetí. Pořadatelé byli skvělí, jejich servis vynikající stejně, jako jejich kančí guláš. Zvukaři byli rychlí a spolehliví, počasí 1*, prostě country nebe na zemi. Pokud případný návštěvník vezme za vděk kapelami regionálního formátu, mohu tento festival jen doporučit.

Košovský gurmán je za námi a byl to, řek bych, slušnej hudební guláš s veškerými ingrediencemi, který do správnýho guláše patří. Lev-h-arti založili velmi slušný základ, Michal to s citem táhnul, jak se správnej guláš má a my jsme to nakonec (aspoň doufám) maličko přiostřili. Lidi udrželi pozornost až do konce (za to jim dík), zvukař udržel kapelu na uzdě i na relativně malým podiu, kam se do mikráků dral balast z pódia. Nevím, jak kdo, ale my jsme si to užili. Ostatně ukázku si můžete pustit z playlistu nahoře.

Před námi je Košovský gurmán. Prý je tam dost malé pódium, ale věřím, že se vejdeme.

Tak Předsilvestrovský koncert je za námi, děkujeme všem 200 platícím fanouškům za to, že přišli a snad se i dobře bavili.

Usilovně připravujeme Předsilvestrovský koncert. Repertoár je sestaven, zazní pár nových písní v repertoáru (aspoň doufáme). Na zkoušení není mnoho času, ale všichni věříme, že to klapne.Vstupenky jsou opět s místenkami a v předprodeji jsou od 15.11.

Tak Bohuslavice jsou za námi. Vzhledem ke skutečnostem, že v Bohuslavicích dosud o country moc neměli pojem, byl to první ročník festiválku, vystupovali jsme jako první kapela a navíc v okolí se konaly další dvě tradiční akce, je s podivem, že vůbec přišli nějací diváci. Nebylo jich příliš, ale byli. Sál je zvukově ukrutně "dlouhej", ale ve spolupráci s dobrým a vstřícným zvukařem (Pavel Cejpek) jsme to dokázali ukočírovat. Pořadatelé byli rovněž velice obětaví, takže, přestože je to akce spíš pro menší kapely, rádi se v případě pozvání vrátíme.

Chystáme se do Bohuslavic nad Metují. Před pár týdny jim tam bouře nadělala pěknou paseku, přesto festiválek nezrušili, jsou to frajeři. Začínáme v 16,00, po nás hraje polská kapela Bieguni - Pieczyce, pak Michal Tučný revival band z Hukvald a zavírá to Pavel Dobeš. Řekl bych, že jsme tam v docela slušné společnosti.

Tak v Semíně snad nakonec dobrý. Zvukař skvělej, motorkáři tolerantní, country docela přijali a Knockin´on heavens door si zabékali s námi. Jen těm, co přišli pouze na Morčata na útěku jsme se zdáli trochu měkký. Nám se zas oni zdáli trochu nadvr... no není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem... Tak třeba napřesrok..

V Harrachově to bylo skvělý, pořadatel, zvuk i diváci. Teď se těšíme na Motosraz do Semína. Máme trochu strach, aby nás mezi rockery a metalisty nevypískali, ale půjdeme do toho s otevřeným hledím!

Kuba se na postu akustické kytary bezvadně zabíhá, začíná to mít ty správný koule.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Fanoušci: 3

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
4 741
Poslechnuto skladeb
2 502
Profil registrován
22.6.2015