Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Stiny country / Šumbark

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Honza


Bez profilu

country kapela STÍNY - pokud vím z Haviřova jsou slušní kluci a muže se stát že někdo onemocní - nebo? váš šef jim poslal sms a ten text se da vysílat po 24hod. a k tomu vyhrážky že si už nikde nezahrají, ale přece kluci pořád hrají a my jsme spokojeni p. Galdova............... .

Petr Fuk


Bez profilu

p. Hana Galdova neví o čem je řeč. Pokud vím, kapela STÍNY se z duvodu nemoci řádně omluvili, tak p. Galdova nepište kraviny.

Hana Galdova


Bez profilu

Kapela Stíny z Havířova ŠUMBARKU bez Stínů
Aktualizováno Před 16 min
TATO KAPELA HODINU PŘED VYSTOUPENÍM NÁS ELEGANTNĚ VYPEKLA. ŠÉF vypnul telefon a bylo. Nejen, že zklamal lidi, kteří se chtěli bavit, ale hlavně utrpěla prestiž Hospůdky. Jejich lajdácký a školácký přístup hrát, je neomluvitelný. Nikdo je neprosil na kolenou aby přijeli, chtěli to sami !!!!! Naštěstí jsou někteří kamarádi pohotoví a situaci se nakonec podařilo zachránit . Kapela Stíny z Havířova Šumbarku nejsou dobří muzikanti, jinak by věděli, že v takových situacích by kapela za sebe našla náhradu, což se normálně u "hudebníků" dělá. Když se jim ale n e ch c e hrát, neměli nás kontaktovat. !! Jejich přístup je bezesporu neomluvitelný , lidé naštěstí zůstali .... Toto bohužel muzikant, pane Martine Melichare tel. 702951316 opravdu nedělá!!!

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 5

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
1 061
Poslechnuto skladeb
652
Profil registrován
24.4.2015