Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Colosalist doom-symphonic / Stord

„Tribute To D.O.P.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Koververze skladby "Celebration Of Trambled Flowers"

Upraveno:

Minulý rok jsme zde psali o chystané koververzi. Jde o kover (rozuměj převzatá a překopaná skladba) dnes již neexistující a nejlepší ( ! ) české doometalové kapely Dissolving Of Prodigy. Časopis Pařát chystá vydat kompilaci na které bude umístěna naše verze skladby Celebration Of Trambled Flowers

Datum vydání kompilace je 2.3. 2017 a samozřejmě bude na kompilaci kromě nás spoustu dalších interpretů. Víme, že pro tuto jedinečnou příležitost zavítala do studia například  i Euthanasia, která už jinak nepůsobí. 

Přátelé, této kompilace se vydá pouze 300 ks a my Vám doporučujeme, abyste si ji objednali dříve než bude pozdě (v případě zájmu kontaktujte časopis Pařát)

Věříme, že svým přispěním na této kompilaci dokazujeme jen to, že doometal je Česku ( jeho východní části obzvlášť ) pojmem více než blízkým a dobře osvojeným a že tady víme a hlavně cítíme jak to hrát. 


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

pepaplzen

Tak na desku se strašně těším. EP jsem si koupil hned jak vyšlo, rád ho poslouchám a moc se mi líbí. Patřím k pamětníkům éry SSOGE, když zpíval Petr, proto se mi líbí i nová tvorba (Colosalist i Liveevil). Tak si dejte záležet :-).

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 23

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
2 928
Poslechnuto skladeb
822
Profil registrován
24.11.2014