Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Mike Jr. metalcore-metal / Broumov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Our Time Will Come 86 ×
  • We Stand Alone 55 ×
  • Destiny of Scorpio 42 ×
  • Last Hope 33 ×
  • Metal Heroes 27 ×
  • Rising Up! 27 ×
  • Worthless Sorry(uncompleted) 24 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Baskytara, Bicí, Syntezátor / Sampler, Piano, klavír

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Songy zde vystavené jsou z větší části z projektu Destion, jsou to pouze ukázky. Momentálně se pracuje na zpěvech a finální podobě songů ve studiu. Celkem je hotových pro Projekt Destion zhruba 23songů+6bonusů.

Dále se pracuje na tvorbě pro cestující kapelu, kde jsou zatím hotové 3songy, nástřel této tvorby budu přidávat již brzy.

Sólové album, se prozatím průběžně nahrává s hostujícími kytaristy z ČR a i zahraniční scény.

Bio a historie

Mike Jr. (vlastním jménem Jan Mikuška) se narodil v Broumově ve znamení štíra. Ve třech letech se s rodiči přestěhoval na Slapy kde poté nastoupil na Základní Školu. Tam dochodil pouze první stupeň a musel se opět přestěhovat do Králova Dvora u Berouna aby dochodil 2. stupeň ZŠ. 

Díky rodičům se v útlém věku dostal na prkna pražského Divadla Broadway a zahrál si v muzikálu Tři Mušketýři roli Chlapce. V průběhu hraní v divadle začal i chodit na kytarové lekce v Berounské ZUŠ, po půl roce už jen samostudiem začal cvičit, pilovat, poznávat muziku, teorii, světovou scénu.

Na střední škole v Odolené Vodě zpíval a později začal hrát na kytaru ve školní kapele při maturitních plesech, nebo dni otevřených dveří. Jelikož ho to nenaplňovalo, chtěl hrát svojí originální muziku, začal zakládat jednu kapelu za druhou.

To nevyšlo...

Největší zlom nastal kdy po střední škole odjel do Birminghamu v Anglii a hned po 14ti dnech dostal nabídku hrát v zaběhlé anglické kapele Orylyus. Následně na to začal učit hru na elektrickou kytaru, pracovat v nahrávacím studiu, skládat do amatérských snímků podklady a pomalu začal pracovat na svém projektu DESTION.

Nyní se vrátil zpět do rodného Broumova v čechách. Chce dokončit svůj projekt, nabídnout muzikantům své zkušenosti a znalosti, od října pořádá v Broumově hudební Workshopy, potřebným kapelám pomáhá se skládáním hudby, či aranžováním a v neposlední řadě se nechává najímat.

Fanoušci: 0

Žádní fanoušci

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

K vypsání podobných kapel nemá kapela dost fanoušků.

Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
457
Poslechnuto skladeb
294
Profil registrován
16.10.2014