Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Vypal heavy-hard rock / Jestřebí

„kapela je plně aktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Baskytara, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Bicí, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Kytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Kapela nemající název vzniká 11. 5. 2014  Jarda (basa), Wošmyk(bicí), Zbyněk(kytara). Název VYPAL příchází  po půl roce a s ním i Ondra(kytara) a tak ve čtyřech zavřený hodiny ve zkušebně tvoříme jednu písničku za druhou. V září 2015 přichází zpěvačka Leniwec a v květnu 2016 Tomáš(kytara). Bohužel Ondra přestává být aktivní člen a Zbyněk odchází do jiné kapely a tak to táhnem po akcích ve čtyřech jen s jednou kytarou. 22. 12. 2017 přichází Vilda a Vypal začíná pořádný nářez zase o dvouch kytarách...                                                  Začátkem roku 2018 odchází Tomáš a k Vildovi se nám daří sehnat Jiřího, takže zase makáme v pěti o dvouch kytarách.

Od vzniku kapely se snažíme prosadit vlastní tvorbou a to ve stylu Hard rocku...