Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Bigbítek big-beat-hard rock / Rovensko pod Troskami

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • ŠIKSA A GÁDŽO 257 ×
  • Disco boy 163 ×
  • Řeka 229 ×

Novinky

První turné BIGBÍTKU!!!

Upraveno:

První část našeho turné byla obzvláště veselá. Roman radostí bez sebe z toho, že nás po měsíci zase vidí, a částečně také proto, že měl jakési jubileum, přibral do auta butylku slivovice. Řeknu vám, že v tom vedru to jde velice rychle, tudíž po příjezdu do areálu moto srazu několik členů bandu z auta spíše vyteklo než vyšlo. Nicméně rozbalit nástroje se nám, i díky pomoci Michala Novotného a Jirky Bašty, kteří nám udělali parádní zvuk i světelnou show, povedlo. V průběhu hraní nás pobavil Roman, když se mu několikrát sesypala hi-hat a malý bubínek. Zahráli jsme si suprově i lidi, kteří nás viděli poprvé v životě, uznale pokývali hlavami, nadšeně zatleskali a někteří si dokonce řekli o kontakt. To nás všechny moc potěšilo. Dále vedla naše cesta do Lestkova, neboť Roman měl stále ještě chuť slavit a chyběla nám Katka, která hrála právě v Lestkově. A tak jsme popili, pokecali, vyhodnotili první část turné jako velice úspěšnou. Roman dokonce prohlásil, že nám to šlapalo líp než hlavním hvězdám večera, nějakému Ozzy Osbourne revivalu. Následně nám vysvětlil, že kapela je tak dobrá, jak dobrý je bubeník, a to my jsme tedy měli rozhodně lepšího!! No a pak už mě a Romana čekala krásná dešťová procházka domů. Krásně se mi při tom "vyčistila karma" a doufám, že Romanovi také. :-))))


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

LubomírHotový&spol


Bez profilu

Opravdu hezkej,hezkej bigbítek-muzika super pohodová-no a ocikánech víme svý,ale jsem Kristovec a oni jsou moji bližní. A tak je-nesoudím,jenom jisté skutky nestrávím.YES. L.H.-Nová Formace-Znojmo.Ahoj.

Zobrazit všechny názory »