Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sapon heavy-hard rock / Plzeň

„WE ARE STARTING !“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Nejen fanouškům Saponu

Našim fanouškům.

21.7.2018

Sapon se omlouvá pro moji nemoc(trombózu)  se dnešní koncert v Kolinci u Klatov odkládá.Vladimír vápno


Nejen fanouškům Saponu

Novinek je celá řada , ale jsem vám dlužen ještě nějaké informace z loňského roku.

Sestava Saponu se změnila  po té co Michal Uhlíř (basa) s Pepou Zedníkem (bicí)

už dále nechtěli čekat na našeho kytaristu (byl nemocný a dva roky jsme na něho čekali a nemohli jsme hrát , ale nezlepšovalo se to , dostavila se ponorková nemoc ) a hoši se rozhodli po domluvě s s někým jiným , že si udělají jiný band a tak Sapon v září 2016 přestal zkoušet.

Neodcházím od rozdělané práce a tak jsem zavolal Pepovi Štěpánovi našemu bývalému basákovi jestli by neměl chuť se ke mně do Saponu  připojit slovo dalo slovo a Pepa přivedl ještě skvělýho bubeníka Jakuba Štěpána a začali jsme plánovat, ale bez kytaristy. Kluci se naučili nové skladby , které jsme nahráli ve starém složení a vydáme  je  na novém CD a oprášili ty starší sapoňácké.

Po novém roce jsem zavolal našemu kytaristovi Jirkovi brouku Bamrukovi a ten mi sdělil , že se vše zlepšilo a že by to rád s námi zkusil. Začali jsme zkoušet v Klatovech ve zkušebně klatovského Grafitu , který nám ochotně  poskytl azyl a za to jim klukům tímto ještě jednou děkujeme.

A  asi ta nejdůležitější zpráva pro naše fanoušky je že SAPON začal vystupovat !

První vystoupení bylo  v červenci v Pohorsku nedaleko Kašperek

.Máme program pro hodinové vystoupení na festivalech a téměř dvouhodinový pro vlastní koncert a začínají  k nám chodit  nabídky abychom zahráli. Tak se na Vás moc těšíme!

PS  hledáme agenturu nebo manažera který by nás zastupoval a vedl agendu.

Vladimír Vápno Vápeník

 


Ahoj fanoušci SAPONU

Upraveno:

Ahoj fanoušci SAPONU , CD SAPON 2015 s pracovním názvem ,, peníze , čas  nebo     život ,, je domíchané chystáme grafiku a scháníme sponzory , kteří nám pomohou s vydáním .Dvě nové skladby z CD jsem přidal do play listu . Bohužel musím zároveň oznámit , že nemoc našeho kytarysty se nezlepšila a po dvouletém čekání a beznaději jsme se v září  rozešli . Moc mne to mrzí , že se neuvidíme na nějakém festivalu . Kluci už nechtěli pokračovat s jiným kytarystou a tak teď hledám muzikanty , kteří budou mít chuť si zahrát náše nejen nové písně a tím i pokřtít nové CD . Přeji Vám všem hodně štěstí a pohody.

S pozdravem Vladimír vápno Vápeník


Fanoušci: 29

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
7
Návštěv celkem
6 528
Poslechnuto skladeb
3 333
Profil registrován
9.1.2014