Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Lubomír Hotový & spol. rock / Znojmo

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Lubomír Hotový&spol


Bez profilu

Doba milosti skončí a bude 3+1/2 roku děsivé válčení a utrpení......kolik lidí se zachová,to nevím...ale vím,že to zažít nechci a přeji všem lidem i tobě,příteli,zavčas si dát svůj život do pořádku.Proto přišel Pán Ježíš Kristus,aby nás vykoupil z moci hříchu a Satana.Ježíš říká: Kdo uvěří a pokřtí se,bude spasen-zachráněn-a ten kdo tuto podanou ruku Boží odmítne,sám si zvolil svůj věčný osud a zatracení.Na Nové Zemi,bude opět život a to věčný...ámen..k.l.h.

Lubomír Hotový&spol


Bez profilu

NIKOLI V PŘÍTELI,MOJE VÍRA NEZMIZELA,NEBOT MŮJ SPASITEL-VZKŘÍŠENÝ KRISTUS PÁN-VĚČNĚ ŽIJE A JÁ V NĚM.MŮJ ŠPATNÝ ČASOVÝ ODHAD TZV.VYLITÍ DUCHA SV.-,,LETNICE,, JEŠTĚ NENASTAL/JIŽ JSEM SE ,,VŠEM ,,OMLUVIL...ALE JE TO NESMÍRNĚ BLÍZKO....A KONEC SVĚTA....TO JE TVŮJ OMYL...NIC TAKOVÝHO JSEM NEPSAL...POUZE KONEC DOBY-MILOSTI- A POTOM PŘIJDE 3+1/2 ROKU SOUŽENÍ NA TENTO SVĚT,JAKÉ NEBYLO A NEBUDE.POTOM SESTOUPÍ NA TUTO ZEM PÁN JEŽÍŠ KRISTUS A CELÁ JEHO CÍRKEV-NEVĚSTA -A BUDEME SPOLU S NÍM-PO 1000 LET KRALOVAT.AŽ POTOM PŘIJDE KONEC A BŮH -PŘEPÁLÍ OHNĚM TUTO ZEMI A STVOŘÍ NOVOU-ČISTOU-BEZ SATANA A HŘÍCHU.NEDAVNO ZEMŘEL MŮJ PŘÍTEL A KOLEGA OLDA VLAŠÍN ATÍM USTALA NAŠE SPOLUPRÁCE NA NOVÉ PÍSNI-RIVALITA..A JJINÉ 3.PÍSNĚ JSOU NA JEHO POČÍTAČI KDESI ULOŽENÉ...JO,SMRT JE HNUSNEJ DŮSLEDEK LIDSKÉHO HŘÍCHU. ALE I TA POZBYDE SVÉ MOCI A NEBUDE.ÁMEN.BŮH VÁM VŠEM DO NOVÉHO ROKU ŽEHNEJ.ÁMEN K.L.H.

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 10

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
4 040
Poslechnuto skladeb
3 543
Profil registrován
19.11.2013