Lubomír Hotový & spol. rock / Znojmo

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Poslední názory

Lubomirhotovy

Díky-majklo za upř.zprávu-vidím - že hledáš a kdo správně hledá -ten najde.Něco o Pekle a Nebi jsem ti napsal na tvůj profil-je toho hodně v Bibli a taky na intern.jsou mnohá svědectví lidí-co byli na návštěvě Nebe- či pekla.Ten rozdíl-je nepopsatelný a tak si každý volí svoji cestu dnes i pro to věčný přebývání -v Nebi v Boží přítomnosti a nebo v Pekle bez Boží lásky a přítomnosti a to na FURT////-Kdo nevěří Bohu je blázen největší a pozná to a pochopí až je již pozdě....a na věky věků- si to bude vyčítat v tom zatracení a oddělení od Boha lásky-pokoje a nevýslovné blaženosti -Nebe i Peklo- je REAL....

majklo

Dík Lubomíre za tvůj čas ve kterém jsi si pslechl naše texty i naši muziku .
Píšeš že nahrávka je nekvaliní, je to pravda.
Jakmile uděláme lepší nahrávku, což plánujem brzy udělat , tak se o ni na bandzone podělíme.Osobně si myslím že cesta heldání pravdy u Boha vede přes Bibli a Krista, také si myslím že různé církve této cesty využily jen pro své vlastní zájmy, to že v Bibli stojí že si máme dávat velký pozor na to abychom neuvěřili různým institucím a falešným prorokům je varování pro ty co věří slepě a nehledají pravdu, nebo si myslí, že ji našli. Pravda se ukáže tomu kdo ji trpělivě hledá. Píšeš že po smrti jde duše buď do pekla nebo do nebe.Ptám se tě, kde je v BIBLI zmínka o tom že je nějaké peklo jak nám je předtaveno církví a kde je zmínka o tom že duše přijde po smrti hned do nebe?Kde je potom vzkříšení a poslední soud, po kterém spravedliví dostanou novou zemi a bůh tam snimi bude přebývat, a ti co se ke spravedlnosti neobrátili, zemřou druhou smrtí a to definitivně.

LubomírHotový&spol


Bez profilu

Ahoj Kozlovski-ono je to tak-že tato Země o spirituální vedení Ducha sv.nestojí a satanův duch masíruje celý lidstvo už po 6000 let-protože tolik let -je staré lidství-žádný miliony- to je satanův podvod a klam.Bibli-jako Slovo Boží- si BŮH okočíroval- to se neboj.Je to stále platné a pravdivé jeho Slovo.Ale ten- kdo nemá Ducha Kristova-tomuto Slovu nerozumí-je zakodováno 7.kovým kodem.Mimo jiné -7. je číslem PLNOSTI. Bůh není žádnej šmírák a policajt-ale snaží se nás opravdu chránit-jestli o to stojímeAno-každej se bude zodpovídat sám za sebe.Co zasejeme - to si sklidíme.Ámen......Bůh ti požehnej.....K.L.H.

Zobrazit všechny názory »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Fanoušci: 10

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
1 789
Poslechnuto skladeb
1 737
Profil registrován
19.11.2013