Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Lubomír Hotový & spol. rock / Znojmo

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Lubomír Hotový&spol


Bez profilu

S politováním musím přiznat a omluvit se -že mé předpoklady se neshodly s těmi Božími. Myslím tím tzv.vylití Ducha sv. na Církev o Velikonocích.Zjistil jsem-že Židovské Velikonoce -se často rozcházejí /časově/ s Velikonocema křest. nebot Židé-mají Lunární kalendář a tento svět tzv.Gregoriánský...Židovský kalendář je podle Bible- Písma sv. Viz,Genesis 1:14. Žid.PESACH..nastane od 23.4.2016/Ž.R.5776/...tak se nechme překvapit...to,,že jsem se zmýlil..neznamená...že to nebude-ale bude a to brzy-letos...ten den-nikdo neví..děkuji za pochopení a vaši milost....odpuštění...nerad se totiž pletu..protože důvěra k Bohu i k mé osobě ...jde ke dnu...sorry...K.L.H.

Lubomír Hotový&spol


Bez profilu

Ano,na svoji dceru jsem hrdý a děkuji Bohu,že mi ji svěřil do opatery.Ona je tzv.hudební samorost tak jako já.Nikdo nás neučil na kytaru i na zpěv.Ano,není to úplně hudebně perfektní,ale přirozené.Často různí pánové,spracují talenty tak,aby z nich ždímaly jen penízky a je jim úplně jedno,za jakou cenu.Viz- Cobain -Muk ap.Michal Jackson-je mi ho moc líto,co z něj ty pijavice udělaly za mutanta a dovedli ho až tam dolůůůů...kořenem všeho zla,je láska k penězům.Bible 1.Timoteus 6:10.A za peníze,popularitu a moc-je schopen člověk všeho.K.L.H. Bůh nám bud milostiv.Ámen.

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 10

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
3 668
Poslechnuto skladeb
3 359
Profil registrován
19.11.2013