Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Lubomír Hotový & spol. rock / Znojmo

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

lubomir hotovy


Bez profilu

tak jsem se přestěhoval a byl delší čas mimo net-a tak zdravím na sklonku tohoto roku Všechny přátele i nepřející.Očekávané PROBUZENÍ CÍRKVE zatím nikde-ale věřím,že se této MILOSTI BOŽÍdočkáme.Nezapomente-JEŽÍŠ VSTAL Z MRTVÝCH-žije a miluje každýho člověka-ale nenávidí náš HŘÍCH .Ámen. Budte s Bohem.

Lubomír Hotový&spol


Bez profilu

Po delší době se koukám na ,,svůj,, profil..a..poslouchám JAZYK a STRAŠLIVCE a říkám si-škoda,že jsme s Oldou neudělali tu písen -RIVALITA- toto téma mě moc zajímá.....protože pošetilé lidstvo-už od pádu 1.lidí neustále závidí a soupeří o to-být lepší-krásnější-rychlejší-silnější-moudř ejší.......ejší......to je opravdu DĚS,.......kam nás to ta nše PÝCHA žene.....ale není všem dnům konec....dá-li Bůh...tak přece jenom tuto písen s někým udělám a natočím......ač se doba Milosti Boží velice krátí......Bůh vám žehnej v lásce-pokoře a bázni Boží.....ámen...K.L.H.

Lubomír Hotový&spol


Bez profilu

Doba milosti skončí a bude 3+1/2 roku děsivé válčení a utrpení......kolik lidí se zachová,to nevím...ale vím,že to zažít nechci a přeji všem lidem i tobě,příteli,zavčas si dát svůj život do pořádku.Proto přišel Pán Ježíš Kristus,aby nás vykoupil z moci hříchu a Satana.Ježíš říká: Kdo uvěří a pokřtí se,bude spasen-zachráněn-a ten kdo tuto podanou ruku Boží odmítne,sám si zvolil svůj věčný osud a zatracení.Na Nové Zemi,bude opět život a to věčný...ámen..k.l.h.

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 9

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
4 361
Poslechnuto skladeb
3 730
Profil registrován
19.11.2013