Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Cihelna & spol. folk-pop / Veselí nad Lužnicí II

„9.6.2018- Humpolec FOLKALIŠTĚ“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Zpěv, Doprovodný zpěv, Piano, klavír
Nástrojové obsazení: Zpěv, Doprovodný zpěv, Tamburína, Flétna, Piano, klavír
Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Cajon, Tamburína, Shaker
Nástrojové obsazení: Housle

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Budiž základní cihličkou Cihelny mácy andcery skladbička „Irský slepýš“ , jež položena byla někdy před Vánoci 2012. Jednačtyřicetiletý otec Máca & dvanáctiletá dcera Magdaléna pro radost hráli, hráli, až se obehráli ve své i nesvé, vláčné i svižné písně lidově nelidové. Ráčili muzicírovati na sešlostech rodinných, srdcem a pospolitostí zdobených. Když času nazrálo, tedy v srpenci roku třináctého, vystoupiti se osmělili na setkání v Táboře v kavárně chráněné, zvané tak Fokus, jakožto předskokani věhlasné partičky SOBI 20. Skliděje celkem slušného ohlasu, počalo se hráti více a více. Časem začaly skladbičky oslovovati i spřátelené, kolemjdoucí muzikanty a dnes již písňaříme v šesti lidech obdařeni hrou na pestrou nástrojovou paletu, račte viděti v tomto profilu. Madlenka, Matty, Máca, Mářa, Joža a Honza, tedy Cihelna & spol. se těší na každé vystoupení v dobré společnosti přátel hudby všeliké, rozmanité, zvláštní i tradiční, na setkáních klubových, galerijních, večerních i odpoledních.
Největší úspěch? No že hrajeme. Hrajeme od radosti, scházíme se a bavíme se. Máme víc než dvacet vlastních skladbiček a několik coverů. Jo, abychom nezapomněli, písničku "Myšlenkový pochod" dokonce ocenila i porota pro autorskou PORTU v roce šestnáctém...

Řka, že muzika jest zdravou stravou pro duši košatou, rádi přijedeme na pozvání kamkoli, jak nám čas dovolí. Stačí brnknout nebo napsat!

Cihelna & spol.

Bio a historie