Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Cihelna & spol. folk-pop / Veselí nad Lužnicí II

„25.11. 2017- Praha CARPE DIEM Flora, Jičínská ul.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Zpěv, Doprovodný zpěv, Piano, klavír

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Budiž základní cihličkou Cihelny mácy andcery skladbička „Irský slepýš“ , jež položena byla někdy před Vánoci 2012. Jednačtyřicetiletý otec Máca & dvanáctiletá dcera Magdaléna pro radost hráli, hráli, až se obehráli ve své i nesvé, vláčné i svižné písně lidově nelidové. Ráčili muzicírovati na sešlostech rodinných, srdcem a pospolitostí zdobených. Když času nazrálo, tedy v srpenci roku třináctého, vystoupiti se osmělili na setkání v Táboře v kavárně chráněné, zvané tak Fokus, jakožto předskokani věhlasné partičky SOBI 20. Skliděje celkem slušného ohlasu, od doby této těší se Cihelna na každé vystoupení v dobré společnosti přátel hudby všeliké, rozmanité, zvláštní i tradiční, na setkáních klubových, galerijních, večerních i odpoledních.

Řka, že muzika jest zdravou stravou pro duši košatou, rádi přijedeme na pozvání kamkoli, jak nám čas dovolí. Stačí brnknout nebo napsat!

Máca & Magdaléna    

Bio a historie