Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The Simpson Trio soul-blues / Praha

„We play regularly at Jazz Club Ungelt in Prague.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • If You Don't Like My Apples 242 ×
  • Don't Let Go 221 ×
  • My Babe 201 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Captcha obrázek

Dodatečné info

The Simpson Trio is a soul blues band that swings. Growing up in Memphis, Ryan Simpson heard a variety of great music, from blues to rock-a-billy to Memphis soul to jazz. He was also able to meet, learn from, and perform with many great Memphis musicians. After several years of playing in local bands and studying music at the University of Memphis, Ryan moved to the Czech Republic and became a part of the Prague music scene. The blues is the foundation of everything the Trio plays, and whether the Trio is playing Otis Redding, Van Morrison, or Nat King Cole, the blues can always be heard.

The Simpson Trio je soul-bluesova kapela, o které by se dalo říct, že swinguje.

Blues je základem všeho a je slyšet ve všem co The Simpson Trio hrají.

Její zakladatel Ryan Simpson pochází z Memphisu, kde vyrůstal a byl tak ovlivněn různými druhy hudby od blues, přes rock-a-billy, Memphiský soul až po jazz. Měl tak možnost potkat, učit se a vystupovat s řadou výborných muzikantů z Memphisu.

Po několika letech studijí hudby na University of Memphis se odstěhoval do České republiky, kde vystudoval hru na jazzovou kytaru na VOŠ Jaroslava Ježka a stal se tak součástí Pražské hudební scény.

Nyní vystupuje převážně se svojí kapelou jako trio, ale je schopen hrát také jako duo nebo kvartet.

Bio a historie