Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Hemp cz world music-experimental / Plzeň

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Story of little mayan - 2018 98 ×
  • Happy Nomad Kitchen - 2017 122 ×
  • Handeh Mande - 2017 105 ×

Novinky

H.E.M.P. Music Expedition 2017

Upraveno:

Vzpomínka na Expedici 2017....HEMP odehrál celkem 13 koncertů...hrál jsem na festivalech a klubech ale i jiných místech doma i v zahraničí...start byl velice náročný a okamžitý...moje nástroje a vše bylo pro mě nové...nový svět...hrál jsem a tvořil za jízdy...playlist se měnil na každý koncert...každé vystoupení tak bylo jedinečné a originální...když se teď ohlédnu rok zpět tak vidím a hlavně slyším kde to vśechno bylo a je...kam aź jsem se svojí expedicí dorazil...byl to vlastně zkušební test jestli to opravdu chci nebo né...a hlavně jestli je to to co cítím...nasbíral jsem spousty zkušeností které jsem potřeboval k tomu abych mohl vyrazit dál na další Expedici 2018...teď chci poděkovat všem kdo mi pomohli a podporovali mě na Hudební Expedici 2017....Děkuju za všechno co jste pro mě udělali!!!...udělám vše aby Expedice HEMP 2018 byla krokem dál pro nás všechny...Ahooooooy!!!!!!!

Remembrance of Expedition 2017 .... HEMP played a total of 13 concerts ... I played at festivals and clubs but also at other places at home and abroad ... the start was very demanding and immediate ... my tools and everything was new to me ... new world ... I played and formed while driving ... the playlist changed to every concert ... every performance was unique and original ... when I look back a year back I can see and mainly hear where it all was and is ... where I arrived with my expedition ... it was actually a test of whether I really want to or not ... and especially if that's what I feel ... I have gathered a lot of experience I needed to do so I can continue on to the next Expedition 2018... now I want to thank all those who helped me and supported me on Music Expedition 2017 .... Thank you for everything you have done for me! ! ... I will do all that Expedition HEMP 2018 was a step forward for all of us ... Ahooooooy !!!!!!!

 

Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Fanoušci: 6

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
804
Poslechnuto skladeb
336
Profil registrován
9.2.2018