Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Veronika Sluka world music-folk / Praha

„Přijímám objednávky na hudební doprovod.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Cancion de cumpleanos para Tom (Bday Song for Tom) 4 ×
  • Bday Song for Mary 5 ×
  • Píseň pro Toma (Svatební) 26 ×
  • Tell Me 27 ×
  • Improvizace na téma Šla děvečka 53 ×
  • Vladislavský sál 10 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Piano, kytara a zpěv.

Bio a historie

Veronika Sluka, spisovatelka a skladatelka, umělecká činnost, www.veronikasluka.com

Veronika Sluka

 

se narodila 4. března 1983 v Ostravě. Vystudovala Jazykové gymnázium Pavla Tigrida v Ostravě a Právnickou fakultu v Olomouci. Zpívá a hraje na piano, na kytaru a na cello.

V letech 2000 a 2003 vyhrála pěveckou soutěž pořádanou Alliance FrancaiseConcours de la chanson francophonne. Při studiu si hudbou přivydělávala v zahraničí, po návratu do ČR se hudebně angažovala spíše formou charitativních či soukromých akcí. Chvíli se věnovala pouze právní činnosti, avšak poté, co se přestěhovala v roce 2015 za svým manželem do Prahy, se začala zase hudbě věnovat. Vystoupila nejprve v kavárnách (Slavie, Monolok), poté občasně v kapelách (občasná pianistka v kapele Potichu) a na samostatných koncertech (Prosecká zastaveníčka 2017).

Veronika žije s manželem, třemi syny a kocourem v Praze na Vinohradech a kromě práva a hudby miluje cestování s batohem na zádech, přemýšlení o smyslu života, běhání, poslouchání audioknih a obzvláště ráda vysedává v kavárně.

Fanoušci: 0

Žádní fanoušci

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

K vypsání podobných kapel nemá kapela dost fanoušků.

Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
325
Poslechnuto skladeb
125
Profil registrován
2.10.2017