Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sex Pistols Tribute cz punk-punk / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Pretty Vacant 143 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

  • Gunter "Malcolm" Peschke - manažer kapely a hostující zpěvák - dle svých slov:„Ja butu jen nekty zpevak.“
  • Radek Podveský -  sólový zpěv, kytara ( bývalý dlouholetý kytarista skupiny Už Jsme Doma, hrál také ve skupinách: Ahmed má hlad, Las Mantequillas, Digital, ANNA, Hluboká orba, Svatá trojice, HB Stop, Matky z východu, Velká svačina, Švédská trojka, Elvíra, Desmodus ).
  • Adam Krejčík - bicí ( souběžně hraje v kapelách: Trombenik a Romba, hrál v kapelách: Ven se zajatcem, Hally Belly, Pro Babalu Aye, Pátá jizva, Unterwelt ).
  • Miloš Alfred Albrecht - doprovodný zpěv,  baskytara ( hrál na basu v kapelách: Už Jsme Doma, Domácí kapela, Pod Černý vrch, Pátá jizva, Unterwelt ).

Bio a historie

V dubnu roku 2017 se domluvili tři muzikanti, kteří sdílejí dávný obdiv k britské punkové legendě, skupině Sex Pistols, že dají dohromady tribute band této kapely, aby si splnili sen svého mládí - pořádně si zablbnout "jako ty Pistole" .

Po měsíci pilného zkoušení se díky schopnému manažerovi Günterovi "Malcolmu" Peschkemu, starému známému baskytaristy, vydali na své první miniturné -  a to hned za hranice - do Německa, kde sklidili úspěch u nadšeného publika.

První koncerty utvrdily kapelu, že má smysl pokračovat dál, že atmosféra písniček Sex Pistols má ohromnou energii a songy, včetně textů, jsou stále aktuální a mladým lidem, kteří dobu konce 70 let nezažili, tato hudba má co říct i dnes.

Kapela se tedy rozhodla dál pokračovat v "šíření osvěty"  punkuchtivému obecenstvu, sobě a přátelům Sex Pistols pro potěšení. Momentálně tráví chlapci parné dny ve zkušebně, aby dopilovali detaily a vysmátý Gunter v chladu a přítmí sklepního baru, plánuje pravidelné koncerty po zemích českých i jiných.

Fanoušci: 4

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
5
Návštěv celkem
645
Poslechnuto skladeb
143
Profil registrován
19.6.2017