Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sixth Dimension thrash-metal / Most

„Další řada koncertů na podzim - přijďte nás zažít“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Trauma- Trauma (2016) 533 ×
  • Šest stop pod zem- Trauma (2016) 276 ×
  • Skrytá identita- Přežít (2013) 1 205 ×
  • Zkrat- Přežít (2013) 678 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Bezmoc- Přežít (2013) 634 × Stáhnout MP3 zdarma

Novinky

Sobota - 15.10.2016 = Eisenach, Eisenach nejen Wartburg, nejen Bach.

Nejen tyto veličiny proslavily toto německé město, ale jsou jedny z těch nejhlavnějších. Johann Sebastian Bach se zde roku 1685 narodil a zde – doslova pod a pod názvem jednoho z největších hradů v Německu, se už od roku 1898 začaly vyrábět vozy značky Wartburg. Ještě jednu ikonu nesmím opomenout a to je Richard Gamnitzer narozen léta páně 1989 také v tomto městě.

O koho se vlastně jedná? Zasvěcení ví. Jeho kariéra se slibně už nějaký ten pátek rozjíždí na třech frontách. A to v kapelách jako je Blindgänger, LumberHead a u nás samozřejmě nejznámější Caroozer.

A s ním v  Caroozer působí i další  místní rodák, bubeník a vedoucí  Michael Czernik.  

Ale to jsem tak trošku odbočil.

 Cesta do zatím nejvzdálenějšího města v Německu, kde Sixth Dimension vystupovali, byla fajn. Na poloviční cestě se na dálničním odpočívadle setkáváme s našimi bratry v pivu Caroozer a po vzájemném přivítání pokračujeme společně do cílové stanice jménem Eisenach. Před klub Black Bar přijíždíme už za tmy. Zde se zdravíme ještě se členy třetí ten večer vystupující formace Black Mood. Vyložíme oba vozy a pomalu se ubytováváme. Je výhoda, že je zde všechno v jednom místě. Black Bar funguje už pár let a je spojen s tetovacím salonem pod záštitou jednoho majitele Laszlo Harsfa, který začal teprve nedávno tento svůj klub používat k prezentaci i živé hudby. Jako bar je perfektní, zázemí taktéž, ale pro vystupování živých kapel bude ještě muset tak trochu zapracovat. Ohledně zvuku nebylo co vytknout, ten byl perfektní u všech tří kapel, co ten večer hrály. Takže díly zvukaři od Black Mood.

 Jako první nastupují Sixth Dimension, při jejich setu se hned od začátku začíná tlačit pár nadšenců do popředí a užívají si vystoupení. K nim zanedlouho ještě několik nadšených hlav přibude, jako třeba El Rich z Caroozer, ten je vždycky v jednom kole při vystoupení jak svojí, ale i ostatních kapel. Tak trochu nebezpečná podlaha, po které to klouzalo jak na ledě, jak se po odehraném setu svěřil basák Johnnies, se obešla bez jakékoli újmy na zdraví. Super vystoupení, na kterém přibylo pár dalších příznivců, kteří podpořili kapelu i tím, že si zakoupili i něco z mála naší merch nabídky. A navíc termín prezentace kapely v rádiu www.wartburgradio.com v pořadu Parocktikum na 27.10.2016 od 18 do 19:00!

Jako druzí vystupují už zmiňovaní Caroozer. Mají zde největší zastoupení svých fanoušků a prostor před kapelou je tak už pěkně zaplněn. Teplota vzduchu v celém objektu už notně vystoupila vzhůru a tak se frontman Richi svléká do půl těla a za ním ho po chvíli následuje nová posila u této sebranky kytarista Felix, který je záskokem a alternací za Alexe Poelze. Při jednom z našich vystoupení na Metal X Fire v Kadani, už tento maník zaskakoval, ale bohužel jsme ho zde neviděli v akci kvůli policejní razii. No kdyby měl plnovous jako má Markus nebo náš Johnnies, tak je to úplná mladší kopie Garyho Holta.

Tak na závěr nám zbyli Black Mood. S nimi jsme už také vystupovali v Lipském Bandhausu, kde jsme s nimi tenkrát hráli poprvé. Jako kapela, no spíše jen dvojice muzikantů v obsazení kytara a bicí, my hodně připomínali v začátku právě Caroozer, co před chvílí dohráli. Rychlejšími kousky šli pak hodně do Pantery a těmi pomalejšími tak trochu uspávali, ale těch zase moc nebylo.

Jinak moc vydařená akce, za kterou moc děkujeme klukům z Caroozer, kteří to celé spunktovali, Black Mood za další společné vystoupení. Laszlovi a jeho Black Baru za uspořádání akce a za ubytování. A všem přítomným co přišli podpořit tento večírek. Speciální poděkování zasíláme do Mostu Pavlovi Kasalovi za ochotu a důvěru při zapůjčení expedičního vozu.

                                                                                                                                              Dave

 


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »