Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sixth Dimension thrash-metal / Most

„11.3. Křest EP + nová trika, placky, nášivky!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Trauma- Trauma (2016) 412 ×
  • Šest stop pod zem- Trauma (2016) 217 ×
  • Skrytá identita- Přežít (2013) 1 153 ×
  • Zkrat- Přežít (2013) 657 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Bezmoc- Přežít (2013) 612 × Stáhnout MP3 zdarma

Novinky

Narozky pana Stoklásky, aneb kulatiny s balónky a provázky.

 Ještě jednou touto cestou blahopřejeme Vojtovi k jeho životnímu jubileu a děkujeme za pozvání na tuto velmi vyvedenou akci, konanou v Bílince u Lovosic. Rozumím tomu, proč tato akce nebyla mediálně skoro vůbec podporovaná a kapely, které zde vystupovaly, měly jen zmínku na svých profilech. O lidi zde totiž nebyla vůbec žádná nouze! Bylo jich dostatečně, ať už to byli Vojtovi kamarádi, příbuzní, místní obyvatelé, ale také věrní příznivci kapel, co jezdí se svými oblíbenci, tak jako se to daří Sixth Dimension.

My z Mostu do Bílinky přijíždíme současně s Teplickou částí osazenstva našeho bandu a přivážíme nemilé počasí. Strhává se pořádný liják, ten trvá sice jen chvíli, ale během podvečera se to opakuje ještě párkrát. Naštěstí to nebyla venkovní akce. Při našem příjezdu končí první vystupující - tepličtí Šlak. Po nich jdou na scénu naši staří známí, jestli to tak můžu říct, DPK. Těm zapůjčujeme část našeho vybavení, jak jsme byli už předem domluveni. Jejich set byl ten večer nejtvrdší, co do předvedeného stylu muziky a dokonce zvedl ze židle i jednu z místních dam seniorského věku, která pojala vystoupení jako dámskou volenku a snažila se přimět každého, kdo se jí dostal pod ruku k tanci. V rytme death grindu velmi výborná podívaná, kluci z DPK rozšířili svou fanouškovskou základnu o dalšího člena.

Samozřejmě této akce účastní i naše fanouškovská základna: Karel s Ladou, Jarin a Martin s Broňou. Děkujeme moc za vaší přízeň a podporu, jste skvělí. Po úpravách na pódiu naskakují zmiňovaní Sixth Dimension. Jako třetí vystupující mají zvuk už dostatečně vychytaný a plnou parou svůj set valí jako parní lokomotiva. Jen jedno malé zdržení v podobě popřání a předání dárku oslavenci Vojtovi a frčí se opět dál. Takhle se totiž prezentovaly všechny kapely toho večera, což bylo pochopitelné. Covery od obou kapel, co kluci mají ve svém playlistu opět zabodovaly. Vynucený přídavek v podobě premiéry nového songu Legie, v ten večer vůbec prvně prezentovaného veřejně, vyšel na jedničku. Musím říct, jak ho mám od kluků ve zkušebně naposlouchaný, tak tady při pódiové prezentaci všechno o sto procent vylezlo nahoru. Tenhle song má pěknej tah na branku, což si užívali kluci nejen na podiu, ale hlavně ti, co byli pod ním. Perfektní vystoupení. Ten večer po nás vystupují další dvě kapely. Těmi jsou Anarchuz a Motorband. Na obě dvě ten večer zůstáváme a užíváme si je až do konce. Rozebírat tyhle dvě legendy opravdu nemá cenu. Nejvíc si Motorband užívá Vojta. Nakonec spolu s klukama vystřihne pár coverů přímo na podiu a to nejen pěvecky, ale i hrou na kytaru. Takže super večer díky fanouškům, kapelám a hlavně Vojtovi za pozvání. Ještě jednou díky naší Verče za bezpečný odvoz tam i zpět. Cestou domů, pravidelná zastávka na benzínce. Jak říká Buchy a pí Zagorová po koncertě nějaká ta bagetka a občerstvení (hlavně v plechu) to musí být.

                                                                                                                                           Dave

 

 

 


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »