Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sixth Dimension thrash-metal / Most

„Hrajeme, sledujte nás!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Trauma- Trauma (2016) 862 ×
  • Šest stop pod zem- Trauma (2016) 460 ×
  • Skrytá identita- Přežít (2013) 1 360 ×
  • Zkrat- Přežít (2013) 771 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Bezmoc- Přežít (2013) 702 × Stáhnout MP3 zdarma

Novinky

Prostě: Metal v Mostě!! Pátek - 08.06.2018

Tak zase doma - není to tak dlouho, co jsme v Rokáči Vinohrady úspěšně odehráli koncert, který byl součástí pátého ročníku Hi metalu. A máme tu další akci, na které vystupujeme, ale hlavně pořádáme a zajišťujeme vybavení pro ostatní kapely. Nejdřív jsme museli tak trochu zkorigovat pořadí. My jsme svůj set přehodili z prvního místa v pořadí na poslední z důvodu ohlášené pozdní návštěvy v rámci loučení se svobodou našeho softballového trenéra Pavla Kasala.

Jako první se rozjížděcího postu ujímají z Mnichova Hradiště ostřílení borci Sacrastic. Začínáme o něco později skoro před půl desátou, důvody jsou jasné -  málo lidí, že by se všichni rozjeli na Casanovské slavnosti do Oseka? Tomu se mi nechce věřit, ale s přibývajícím časem se i návštěvnost o něco zlepšila a Sacrastic si své publikum mohl vychutnat a narvat svůj metallikovský nářez nejen do jejich uší, ale i duší. Kluci to valí už nějaký ten pátek, takže je nic nemůže zaskočit. Velmi dobrý rozjezd před další kapelou.

Jako druzí na scénu nastupují pražští Bajonet. Připravení scény vyžadovalo o něco více času. Chlapci si vozí svoje červené osvětlení a aparát na výrobu mlhy, která by se fakt dala krájet. Perfektní vystoupení, super nápad s protileteckou sirénou, ale s tou mlhou by v takových klubech jako je Rockáč Vinohrady měli zacházet tak trochu s rozvahou. Rozumím tomu, že je to výrazný vizuální efekt, ale za mě (fotografa) musím říct všeho moc škodí, je to jen můj názor. Jestli jim to takhle vyhovuje, je to jen jejich věc. Jinak nic ve zlém vystoupení zvládli jinak precizně.

Na poslední vystoupení zůstávají hlavně ti, kteří už tuhle bandu znají nějaký ten pátek. Ba ne musím říct, že tu byli i nové tváře, které jsem zde viděl poprvé a to je dobře.

Sixth Dimension rozjíždí svůj set pozdravem pro Pavla Kasala, který se, jak jsem se již zmiňoval, loučil se svobodou za doprovodu Radka Černého a Jana Pazdery. Softballový trenérský tým, který neřekl ještě poslední slovo a v závěru této akce předvedl jak správně se má metalová muzika prezentovat.

Ale zpět na scénu, kde Sixth drtí jeden song za druhým. Pochvala všem za pohyb na ne velkém pódiu, po koncertě všichni ždímali trika. Poctivá drtivá práce, která si vyžádala od fanoušků další přídavky.

Nezkrotný Vlčák si vydupává v ten večer už po druhé znějící song 669. Že by nový potencionální hit kapely? No uvidíme, jak se novinka zalíbí. Pro tento večer jsme skončili. Vlastně ještě ne trenérská banda rozjela svůj miniset a unplugged rozjeli skladbu z bývalého repertoáru Sixth Dimension - Smrt za smrt.

A to už byl vážně konec. Díky všem za podporu na téhle akci - Sacrastic, Bajonet, Rockáči Vinohrady, byla to paráda.

                                                                                                                                        Dave


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Marfy


Bez profilu

Super koncert v moste bylo malo lidi ale parada

sirdeath

Zdrávec Bando Sixth Dimension posílám super pozdrav celé grupě a přeji hodně moc super nových Věcí a i těch starých věcí a hodně nových koncertů a spousty starých i nových fanoušků a snad na brzký vidění a i slyšení. Trash Metalu Zdar ... Váš fans a přítel David & sirdeath

Zobrazit všechny názory »