Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sixth Dimension thrash-metal / Most

„Hrajeme, sledujte nás!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Trauma- Trauma (2016) 904 ×
  • Šest stop pod zem- Trauma (2016) 483 ×
  • Skrytá identita- Přežít (2013) 1 377 ×
  • Zkrat- Přežít (2013) 780 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Bezmoc- Přežít (2013) 710 × Stáhnout MP3 zdarma

Novinky

The Most Metal Show 6.10.2018

Rokáč Vinohrady -  Sobota - 06.10.2018

Tak a sobotní akce utekla jak voda. Po dlouhé době opět navštívili mostecký kraj kolosy jménem Caroozer a Zodiac, ti to tady válcovali taky pěknejch pár měsíců zpátky. Obě kapely to k nám mají trochu z ruky, což už jsem psal v úvodu k zveřejněnému fotoalbu a navzájem to k sobě to mají – z pohledu vzdálenosti a cesty, nikoliv lidsky - ještě mnohem dál, nicméně se všechny tři kapely na stejném pódiu nesetkávají poprvé a ze sobotního vystoupení opět vzešla další spolupráce, která na sebe určitě nenechá dlouho čekat.

Teď trochu odbočím, v pátek den před naší akcí proběhl rozlučkový koncert Vláďooooo.... Samozřejmě patřil Vláďovi Šafrdovi Šafránkovi jako vzpomínka na vynikajícího muzikanta, který pocházel právě z Mostu a mostečáci se v hojném počtu přišli důstojně rozloučit. Výborná akce.

Zmiňuji se o tomto koncertu jen proto, že v jeho duchu jsme i my během naší  pokračovali a zavzpomínali na zrzavýho kluka, kterej i na naší akci měl hodně známejch a kamarádů i muzikantů, co s ním vystupovali na nejednom pódiu i zkušebnách a hlavně na místě, kde jsme momentálně pořádali tuto akci, ať už se dřív jmenoval klub V+V Rock Bar a nebo nyní Rockáč Vinohrady.

Jak Sixth Dimension tak i němečtí Caroozer (což bylo velmi sympatické) věnovali ten večer skladbu jmenovitě právě Šafrdovi.

Vláďo... za všechno a za všechny přítomné děkujeme, nikdy nezapomeneme. Tak to jen tak na okraj, prostě jsem musel.

Prostor pro první kapelu byl po dohodě vytyčen pro kluky ze Zodiac, večer se totiž vraceli domů. V půl devátý vypuklo Death metalové běsnění, povedený nástup kluků z Vysočiny válcuje prostor Rockáče. Výborné vystoupení, které si death metalový fanoušek prostě zaslouží, prvky Amon Amart byly nepřeslechnutelné. Tak ať Vás Odin provází.

Jako druzí,  jsou Sixth Dimension – pořádající banda. Perfektní nástup, povedený průběh, dnes bez prasklých strun, který se nesl až do zdárného konce setu, kde si fanoušci vyžadovali přídavek za přídavkem, ale to bychom tam museli udělat hned dvojáka a to se jen tak nedá, když nás čekal ještě jeden zahraniční host. Ale popravdě řečeno, Caroozer jsou na Vinohradech, už vlastně skoro jako doma.

Svůj set přivezli Caroozer podpořit k desetiletému výročí od svého vzniku a propagaci svého zbrusu nového již třetího plnohodnotného alba Grooveyard. Škoda jen, že nedorazili v plném obsazení. Chyběl totiž basista Markus, což byla škoda. Oba kytaristi si s tím, ale velmi dobře poradili a dokonce Alexův box byl propojen s Johnniesovo basovým aparátem (tady tedy nevím jak přesně, ale fungovalo to). Caroozer zde předvedli už po několikáté svou perfektní šou a nové skladby perfektně zapadají mezi ty ostřílené. Tak doufám, že jim to takhle půjde dál.

Zase jedna z povedených akcí, kterou si evidentně užili všichni přítomní. Díky Rokáč Vinohrady, Václavu Purchartovi a Helence na baru, díky kapelám Zodiac, Caroozer a Sixth Dimension, ale i Deathstar bří Ševčíkům a Pilíkovi co naší akci podpořili, za Carpathia Castle Wolfíkovi s Markétou, Davidovi Kaplanovi, který přijel s doprovodem, Rockáč není sice bezbariérový, ale když je zde bezva parta, že tak jde vše, díky Karlovi s Jarinem, uřvanýmu Vlčákovi, Algenovi, Martinovi s Mirkou, Jitce, Lucii, Lence s Verčou a všem dalším, co se s námi ten večer bavili. Už teď se na Vás opět těšíme až se potkáme na nějaké z našich příštích akcí

Další štace následovala 13.10.18 v Jirkově u Kanára s trochou exotiky, mexickými Trailer.Ale o tom příště ...                                                                                                    Dave


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

sirdeath

Čusky Bando tak se na Vás zase pěkně těšim jen Vám zase maličko udělám starost, že mne budete snášet ze schodů aj vynášet jako by jste toho měli málo na starost. Taky se těšim na kluky z Německa zase uvidím a uslyším pořádnou muziku se všemi kamarády se pozdravím a zase pokecáme už aby to bylo Bando. Tak zatím čus a 6,10, se uvidíme aj uslyšíme .......... Deiv ,,Mr.Sirdeath,,

Marfy


Bez profilu

Super koncert v moste bylo malo lidi ale parada

Zobrazit všechny názory »