Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sixth Dimension thrash-metal / Most

„Letos slavíme XXX výročí Buchyho na scéně1“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Trauma- Trauma (2016) 782 ×
  • Šest stop pod zem- Trauma (2016) 419 ×
  • Skrytá identita- Přežít (2013) 1 330 ×
  • Zkrat- Přežít (2013) 750 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Bezmoc- Přežít (2013) 687 × Stáhnout MP3 zdarma

Novinky

Metal Submarine 2 Sobota - 09.12.2017

Upraveno:

Tak a po dalším týdnu tu máme poslední akci roku. Série vystoupení s kapelou Blindgänger je pro letošek ukončena. Jakožto i naše letošní znovuzrození a prověrka, ve které proběhlo pět našich vystoupení, která potvrdila, že tudy do budoucna cesta vede a letošní sezónu ukončujeme právě v Litvínovské Ponorce. Zároveň touto akcí slavíme i narozeniny jednoho z našich velkých příznivců Karla Vaniše, jak jinak, než zase se stejně věrnou sestavou, která nás na svých koncertech vždycky perfektně dokáže podpořit. Ale nejen nás i ostatní vystupující kapely.

Pro první ponor a rozjetí této akce jsme si pozvali Sedlčanské Blasphemer, produkující black death jen o dvou kytarách + bicí a zpěv. S klukama jsme si už zakvedlali na jedné akci v Domažlicích. Tady v Ponorce se rozjezd povedl na výtečnou, až na ten menší karambol s prasklou strunou u jedné z kytar, ale to se někdy stane. Štěstí přeje připraveným, takže byla provedena okamžitě rychlá výměna a frčelo se dál. Blasphemer ten večer odvedli kus skvělé práce. Díky za ní, díky že jste dovalili, odehráli, a vydrželi a podpořili tuto akci až do zdárného konce. Už teď se těšíme na další spolupráci.

Po dohodě, jako druzí podniknou ponor Blindgänger. Již páté společné vystoupení, tři v Čechách a dvě v Německu. Tohle bylo opět perfektní. Při sledování jejich setu  stoupají výkony všech muzikantů každým koncertem na hodnotě. Největším tahounem je samozřejmě frontman El Rich, ale ani ostatní se nenechají zahanbit. Jejich společné točení kedluben v rámci odehrávajících vystoupení je neskutečné, perfektní souhra. Nebo když Marv s Matthiasem hrají společně na basu jako jeden muž a společně si to užívají. Je vidět, jak to kluky neskutečně baví a jak to dělají od srdce. Zase jedno vystoupení, které stálo za to.

Do třetího ponoru se začíná připravovat naše úderka, Sixth Dimension. Pátý koncert, pátá prověrka, která už dnes může potvrdit jen to, že Sixth Dimension je na plné čáře doopravdy zpět. Vystoupení proběhlo bez jakýchkoliv problémů. Podpora jak fanoušků, tak obou přítomných kapel byla vynikající. Všichni si užívali set jak na pódiu tak pod ním. Set začína  Intro, pak Legie, Trauma, následují novinky - Závisti na vzdory, Soudy, Lhář, nestárnoucí O.N.A. a závěrečné Pikové eso, co opět zvedlo i ty poslední sedící příznivce a vypuklo peklo. Perfektní pódiová podívaná. Musím pochválit všechny členy Sixth Dimension za jejich projev a pohyb na tomto vystoupení. Je fakt, že když je větší prostor na prknech tak se dají dělat psí kusy. Tady se to povedlo, skvělá šou. Zimní přípravou se budou kluci snažit o rozšíření svého setu. Rozhodně se nebude jednat o ohlížení se zpět, ale o přípravu nových věcí. Tak jim popřejeme mnoho zdaru a štěstí, ať vše v příštím roce dobře dopadne.

Díky kapelám Blasphemer, Blindgänger, Sixth Dimension, Ponorce, panu zvukaři, oslavenci Karlovi, Ladě, Jarinovi, Jitce, Martinovi s Mirkou, Verče, Frantovi, Ivaně, Standovi, Martinovi H., Pelymu, LeniČce Č, Adamoiv, Pepovi Uhlířovi, Michalu EscapeZone M., Pavle Hájkové a mnoha dalším přítomným. Těšíme se na další akce s vámi v roce 2018.

                                                                                                                                              Dave


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Marfy


Bez profilu

Super koncert v moste bylo malo lidi ale parada

sirdeath

Zdrávec Bando Sixth Dimension posílám super pozdrav celé grupě a přeji hodně moc super nových Věcí a i těch starých věcí a hodně nových koncertů a spousty starých i nových fanoušků a snad na brzký vidění a i slyšení. Trash Metalu Zdar ... Váš fans a přítel David & sirdeath

Zobrazit všechny názory »