Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sixth Dimension thrash-metal / Most

„Další řada koncertů na podzim - přijďte nás zažít“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Trauma- Trauma (2016) 594 ×
  • Šest stop pod zem- Trauma (2016) 318 ×
  • Skrytá identita- Přežít (2013) 1 240 ×
  • Zkrat- Přežít (2013) 693 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Bezmoc- Přežít (2013) 648 × Stáhnout MP3 zdarma

Novinky

Ponorka versus Liďák - Pátek 25. a sobota 26.11.2016.

Docela náročný víkend, který jsme strávili na pódiích v Litvínovské Ponorce a v Kralupském Liďáku. Nebudu rozepisovat každou akci samostatně a obě akce shrnu do jednoho komentu. Z páteční akce jsme na začátku měli trochu obavy jestli dorazí lidi, protože Praha měla v tento termín konání v kapse dva velké trumfy. Švédské Amon Amarth a americké Testament, což byla hodně velká a lákavá příležitost. Obavy se však velmi rychle vytratily a Ponorka se pomalu, ale jistě začala zaplňovat. Nechci říct, že by bylo přehnaně narváno, nebo že by byla hlava na hlavě to ne, i když by to bylo hodně příjemné, ovšem počet přítomných byl hodně uspokojivý a atmosféru, kterou dokázali vytvořit před každou kapelou byla velmi solidní. Tahouni jako jsou Karel s Jarinem nebo Martin a Vlčák nechyběli a začali hned v první řadě s pořádnou podporou a ostatní se též začali přidávat.

O rozjezd se postarala pořádající kapela - Sixth Dimension, spojili svoje vystoupení i s oslavou v ten den narozeného bubeníka Buchyho. Blahopřání, předání dárků a zapití proběhlo v pauze během setu. Z láhve Tulamorky se stává štafetový kolík, který okamžitě mizí v davu a kapela to valí zase dál.

Jako druzí na řadě přijali pozvání pražští Bajonet. Příprava pódia trvala o něco déle, ale u této sebranky se nemůžeme divit. Používání jen červeného světelného efektu, ostnatých drátů, sirény a mlhy, která by se ten večer dala krájet, vyžaduje trochu více časového prostoru, než je zvykem u ostatních kapel. Nicméně předvedená šou stála za to a za těchto podmínek, kulisa jak z pekla, si fanoušci set těchto řezníků užívají.

Jako poslední naskakuje děčínská čtveřice Fleshless. Nejtvrdší úder večera. Běsnění pod pódiem nemá konce. To samé platí i o pódiu, na které se dostává i oslavenec Buchy a začne řádit s kytarou mezi Filipem a Vladimírem a jejich vystoupení si strašně moc užívá, tak jako většina přítomných.

Tento večer se hodně povedl, díky Bajonet a Fleshless, že jste dorazili a zadrtili, všem přítomný návštěvníkům, zvukaři a za zázemí klubu Ponorka, byl to fakt super večer.

Na druhý den v sobotu vyrážíme do Kralup nad Vltavou. Zde jsme již po boku Dissection dvakrát vystupovali a country bar Liďák byl vždycky místem, kde nebyla nouze o posluchače a fanoušky. Když přišla nabídka od kluků na Metal vol. 15 vůbec jsme neváhali, protože i tento bar má svojí cestu u konce díky EET, tak by naše rozloučení s tímto místem mělo být zakončeno ne jinak než pořádným nářezem. Pro naší podporu a naše překvapení do Kralup přijíždí Karel s Jarinem. To jsme ani nečekali a za to jim patří velký dík.

Opět jako včera se ujímáme první pozice a zahájení večerní akce roztáčíme na plné obrátky. První odvážlivci vyrážejí od stolů, podpora před podiem začíná být výraznější. Soutěž o poznání následujícího songu v podobě coveru vyhlašuje Wiďuzz v polovině setu a vítěz dostává naše podepsané CD. Konec setu graduje a fandové si neustále vyžadují přídavek, tak dáváme ještě dva kousky a pak už pouštíme na scénu Dissection.

Tito kluci mají na domácí půdě velkou základnu svých skalních příznivců, kteří jim hned od začátku setu vzdávají hold a podporu a ta se nese po dobu celého jejich vystoupení. Po třetí společná akce v Liďáku se zase povedla.

Děkujeme klukům za pozvání, všem přítomným za podporu a Bobrovi na baru.

Za Sixth Dave


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »