Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

27 folk-psychedelic / Praha

„https://www.facebook.com/hudba27“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Je to důležitý

Upraveno:

Cítíme potřebu vyjádřit podporu Lence Dusilové a všem, kteří hájí možnost se svobodně vyjadřovat k politickému dění. Soudě podle reakcí našich spoluobčanů na sociálních sítích a pod články se zdá, že je naše země naplněna především Zemany a Ovčáčky. Nadávky a útoky jsou sice hlasitě slyšet, ale nemají žádnou sílu. Nejsme politici, ale to nemění nic na faktu, že s politikou, která se v naší zemi praktikuje nesouhlasíme, nechceme ji podporovat a tudíž bychom měli mít možnost svůj nesouhlas vyjádřit. To, že se někteří lidé v ideálech stále vrací do dob komunistických je proto, že jsou navyklí k nemyšlení, že jsou zpohodlnění příkazy, které jim jasně vymezí v co věřit a co dělat - my si ale na svobodě nejvíce ceníme možnosti svobodně MYSLET. Čas od času se v České republice podaří jednotlivcům vyvolat diskuzi a vlnu zájmu (jako třeba teď na předávání Andělů), ale aby to mělo smysl - musí se z té vlny stát nepřetržité vlnobití, které bude správcům této země připomínat, že musí na naše připomínky reagovat a že nemohou dělat co se jim Zamane.

Máme na srdci pár slov, je to důležitý: Nesouhlasíme s tím, že se prezident naší země ve svém úřadu chová nedůstojně a i naším jménem podlézá režimům popírajícím svobodu a demokracii. Jestli se to nelíbí ani vám, prosím, nebojte se dát najevo svůj názor. Děkujeme.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Luisa


Bez profilu

Ahoj 27, mate v planu nejake koncerty? Rada bych si zase poslechla jednu z mych srdecnich zalezitosti.

pavoucek

Ahoj z Plzně (i když teď vlastně spíš z Japonska) do Prahy. Není vůbec zač, vaše tvorba si o to sama řekla ;). Jen tak dál, držím palce.

Zobrazit všechny názory »